Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Шахрайство процвітає у абсолютно різноманітних сферах. На жаль, вантажоперевезення так само небезпечні у цьому відношення. Бажаючих поживитися за чужий рахунок завжди вдосталь, і вони постійно вдосконалюють методи своєї роботи. Шахраї відслідковують найбільш популярні маршрути, дізнаються, який вантаж перевозить транспорт. Частіше за все грабують автомобілі, завантажені косметикою, ПММ, побутовою технікою, будівельними матеріалами, алкогольною та тютюновою продукцією. Сучасні злодії настільки хитрі, що неспеціалісту практично неможливо передбачити поведінку банди, а, відповідно, і захистити вантаж.

Частіше за все злочинці не нападають на транспорт відкрито. Вони зазвичай намагаються діяти непомітно: працюють в темний час доби, на стоянках під час відпочинку. Часто злодії дуже майстерно маскують сліди грабежу, не порушуючи цілісності пломб. Через це тривогу піднімають тоді, коли вже надто пізно шукати зловмисників.

Способи пограбування транспорту

• Зняття дверей з петель зі збереженням цілісності пломби. Іноді у цьому випадку зловмисники вдаються до зварювальних робіт.

• Розкриття пломби. Після грабежу пломба ставиться на місце так, щоб не було помітно розкриття. Таке можна зробити з деякими різновидами пломб, достатньо лише знання їхньої конструкції та наявність певних навичок.

• Заміна пломби дублікатом з ідентичним номером.

• Проникнення в кузов не через запломбовані двері, а через інші отвори: люки, днище тощо.

• Заміна деяких елементів запорного пристрою до початку поїздки. В подальшому шахраям потрібно лише швидко розібрати несправний пристрій.

• Розкрадання вантажу ще до встановлення пломби.

• В кузов машини за допомогою вищеописаних способів проникнення відвантажується товар, замість нього поміщають бракований. Досить часто у таких випадках довести, що вантаж було замінено, а не просто пошкоджено під час транспортування, досить складно.

У деяких країнах практикується озброєний напад на автомобілі. Існує і багато інших способів пограбування транспорту, що перевозить цінний вантаж. Організація економічної співпраці та розвитку провела дослідження з метою виявити ситуацію з крадіжкою вантажів в процесі транспортування. Крадуть не лише товар, але і автотранспорт, що його перевозить. У деяких країнах щорічно зникає до 1% усіх транспортних засобів, що здійснюють вантажні перевезення, це більш десяти тисяч.Причому дослідження показало, що з кожним роком ситуація лише погіршується. При аналізі сучасної ситуації та стану дій в 1995-1999 роках, лише в 2 країнах була відзначена позитивна динаміка - кількість крадіжок знизилася, у 9-ти ситуація лише погіршилася, в деяких країнах кількість злочинів такого роду виросла на 50%. Дослідження асоціації, що складається з 20 транспортних компаній показало, що за рік було здійснено 150 пограбувань. 25% від усіх випадків - це озброєні напади. Збитки склали більше 23 000 євро.

Захист від розкрадання вантажів

Існує багато способів захисту вантажів від шахраїв. Деякі з методів ефективні, а деякі - ні. Значно убезпечити свій товар при вантажоперевезенні можна, якщо замовити послугу супроводу вантажу. Сторонні спеціалісти беруть участь у розробці оптимального маршруту, визначають місця безпечних стоянок тощо. Послуга супроводу просто незамінна при перевезенні великих партій товару, а також у випадку транспортування цінних вантажів. Завдяки супроводу можна уникнути багато неприємностей, пов’язаних з втратою або розкраданням вантажів.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод