Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

“Все в одному”: безпека багатоквартирних будинків (ОСББ)

Бажання людей отримувати якісні житлово-комунальні послуги та за вигідною ціною останніми роками зумовили створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Їхньою відмінною особливістю від ЖЕКів є форма організації надання послуг, яка заснована на принципах конкуренції. Оптимальні постачальники послуг визначаються в залежності від фінансових можливостей мешканців будинку.

На підтримку подальшого впровадження цього нововведення виступив і нещодавно призначений міністр житлово-комунального господарства, однією з перших заяв якого була пропозиція про реформування області житлово-комунального господарства, зокрема, ліквідація ЖЕКів та створення замість них ОСББ.

Чималою перевагою ОСББ, діяльність якого регламентується Законом України “Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків”, є права на здійснення планування з ремонту та модернізації будинку, на отримання у довготривале користування або власність прибудинкових територій, що дозволяє контролювати ущільнення забудови, зрізання насаджень, демонтажу чого-небудь тощо. Виступаючи в одній особі “сам собі керівник, сам собі і сантехнік, і двірник” самостійно встановлює оплату праці та контролює якість послуг.

Отримана, завдяки створенню ОСББ, можливість розвитку та модернізації будинків потребує і належного зберігання вкладених коштів. Принцип “не моє - не шкода” у цих випадках не пройде. Не може не цікавити витання, що відбувається вечорами на дитячих, спортивних майданчиках, у парадних? Вечорами нерідко можна спостерігати картину, скажімо, нецільового використання дитячих майданчиків підлітками та не тільки ними. В результаті, нашим малюкам ніде грати. Наявність заборів також не сильно забезпечує їхнє збереження належним чином. Це тільки один з багатьох моментів, властивий нашій реальності.

Прагнучи йти у ногу з часом, компанія “Агентство комплексної безпеки” пропонує комплекс послуг з забезпечення збереження майна та порядку на організованих та запланованих ОСББ:

- Система охоронно-пожежної сигналізації.

Забезпечує захист мешканців Вашого будинку шляхом стеження за всіма його ділянками, залишаючись при цьому непомітною для неозброєного ока. Система охоронної сигналізації включає в себе датчики, систему сповіщення, пристрої для передачі сигналу у охоронне агентство. В деяких випадках сам господар квартири може застосувати якісь дії, наприклад, заблокувати двері, самостійно натиснути на тривожну кнопку тощо.

Пожежна сигналізація реагує на дим у тій чи іншій частині будинку, надсилає сигнал на пульт оператора охоронної компанії, викликає спрацювання звукового сигналу. Сучасні системи дозволяють налаштувати пожежну сигналізацію так, що вона не реагує на дим, наприклад, від сигарети. Для її спрацювання потрібна зміна температури, виділення інфрачервоного випромінювання, тим самим визначаючи місце займання. Спрацювання пожежної сигналізації в будинку блокує роботу ліфтів та вентиляційної системи, включає систему димовидалення, пожежогасіння, розблокування дверей.

- Система відеонагляду.

Дозволяє оцінити рівень безпеки у кожному куточку будинку. Сигнал з відеокамери може поступати як в одне місце, наприклад, у кабінет охорони будинку, або поступати на відеомонітори охоронного агентства.

Сучасні технології дозволяють розширити можливості системи відеонагляду: запис та збереження даних, управління камерами на відстані тощо.

Обладнання будинку відеосистемами дозволяє контролювати відвідування осіб, що не проживають у будинку з метою виявлення, попередження, а іноді і пошуку злочинця, що намагається нанести збитки вашому майну.

 

- Система супутникового та ефірного телебачення.

Нерідко людям недостатньо стандартного набору телевізійних каналів, тому вони шукають можливість урізноманітнити спектр послуг, що надаються. Ми пропонуємо найбільш оптимальне рішення: підключення в доступні опції системи супутникового та ефірного телебачення, що приймають як цифровий, так і аналоговий сигнал. Отримання однаково хорошого сигналу на всіх телевізорах та приймачах забезпечується оптимальною установкою підсилювально-розподільного обладнання. Для розкриття можливостей, закладених у LCD Full HD телевізорах, які забезпечуються тільки при певних носіях інформації, пропонується комплект для прийому супутникового телебачення з HD тюнером. Також якість зображення досягається за допомогою установки Blu-ray плеєра, HD медіаплеєра, потужного ПК. Отримане зображення має високу якість, перевага якого помітна не тільки над “картинкою” традиційного телебачення стандартної чіткості, але і якісних дисків DVD.

- Інтернет та безпровідний доступ.

У теперішній час кожна сучасна людина не уявляє свого життя без доступу до глобальної мережі Інтернет.

Розвиток науки призвів до відкриття безпровідного зв’язку та безпровідного доступу в Інтернет. У теперішній момент безпровідний доступ до світової мережі дозволяє бути вільним та не залежати від стаціонарного комп’ютеру, модему, лінії або інших пристроїв для виходу в Інтернет, підтримуючи якість на максимально високому рівні.

Наша компанія здатна забезпечити підключення різноманітного обладнання для отримання якісного та надійного доступу до глобального павутиння шляхом сучасних технологій, таких як 3G, 4G, SkyLink, супутниковий інтернет або технологію Wi-Fi.

- Енергозбереження.
Однією із загальних проблем багатоквартирних будинків, яку доводиться вирішувати є освітлення під’їздів, паркінгів. Причому проблема має два боки: перша - перевитрата електричної енергії, яка виникає при постійно включеному світлі та друга - відсутність світла завдяки пошкодженим світильникам, викрученим лампочкам.

З метою забезпечення енергозбереження, ми пропонуємо установку на сходових майданчиках та переходах, в паркінгах автоматичні вимикачі світла - чутливі керуючі пристрої, які працюють як таймер. Ці пристрої обладнані датчиком світла та датчиком звуку, за допомогою якого відбувається ввімкнення лампочки, реагуючи на звук кроків, голосу, повороту ключа в замку, ляскання дверей тощо. Найбільша користь від таких пристроїв при їхній установці у сходових переходах, де світло горить або цілодобово, або взагалі відсутнє. Встановлений автоматичний вимикач освітлення дозволяє економити електроенергію на 50-70%.

- Форум для мешканців будинку.

Створення форуму дозволяє ефективно використовувати наш з вами час, акумулюючи інформацію по житлово-комунальному господарству вдома. Тут можна ділитися своїми думками, спитати поради, обговорити проблеми, розмістити об’яву, отримати довідкову інформацію, інформацію про тарифи. Отримати роз’яснення про можливість перерахування послуг, консультації з питань, що пов’язані з переплануванням, опаленням, прибудинковою територією, капітальним та поточним ремонтом тощо.

Беручи до уваги афоризм, що “у всіх справах дуже корисно періодично ставити знак питання до того, що Ви з давніх пір вважали таким, що не потребує доказів”, думаємо комплекс послуг, що пропонується компанією “Агентство комплексної безпеки”, дозволить переконати Вас, що забезпечення безпеки багатоповерхового будинку є важливим питанням, над яким варто замислитися.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод