Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Установка систем відеоспостереження в багатоквартирні будинки

Наша компанія багато років займається забезпеченням безпеки житлових багатоквартирних і приватних будинків, підприємств і фірм. Ми виконуємо професійну установку систем безпеки на приватних, комерційних і громадських об'єктах. Компанія працює в різних напрямках по забезпеченню безпеки об'єктів, в тому числі багатоквартирних будинків.
Відеоспостереження в багатоквартирний будинок встановлюється фахівцями нашої компанії для вирішення наступних завдань:
• Контроль і збереження загальнобудинкового майна (ліфт, поштові ящики і т.д.).
• Забезпечення захисту від небажаних гостей, протиправних дій, актів вандалізму, грабежів та насильства.
• Запобігання та допомогу в розкритті квартирних крадіжок.
• Контроль за небажаними особами і неблагополучними квартирами.
Установка камер відеоспостереження в під'їзді завжди повністю себе виправдовує. Монтажем системи відеоспостереження повинна займатися перевірена, надійна компанія. Співробітники нашого охоронного підприємства мають великий досвід у проектуванні та монтажі відеоспостереження для багатоквартирного будинку. Вони проведуть монтаж системи в під'їзді, ліфті, на сходових площадках і горищах. Встановлять зовнішні камери для спостереження за прибудинковою територією.

Способи організації систем стеження в багатоквартирному будинку

Для організації та встановлення системи відеоспостереження в під'їзді можуть використовуватися різні види обладнання:
• Загальнопід'їзді відеодомофони.
• Системи відеокамер, встановлених всередині під'їзду і по периметру будинку.
• Індивідуальні камери мешканців.
У сучасних будинках поширена система відеодомофонів, яка дозволяє бачити тих, хто приходить в будинок. Якщо такої системи немає, то мешканці можуть самі організувати відеоспостереження будинку. Для цього підключається камера до під'їзного домофону, а кожна квартира оснащується відеопанеллю.
При відсутності можливості установки відеоспостереження в під'їзді, кожен власник житла має право встановити індивідуальні відеосистеми. В якості таких пристроїв використовуються відеовічка і відеодзвінки.

Особливості установки систем стеження

Стандартна система відеоспостереження для під'їздів включає в себе:
• Одну або кілька відеокамер.
• Провід й кабелі для зв'язку зі зчитувальних пристроїв.
• Монітор або реєстратор, куди надходить інформація з камер.
Співробітники нашої компанії проведуть установку відеоспостереження під ключ. За бажанням клієнта вони зберуть і змонтують системи з аналогових (HD-CVI і AHD-камер) і IP-камер, підключать до обладнання, налаштують програмне забезпечення, в разі якщо інформація з камер буде надходити на мобільний телефон. Досвід наших фахівців дозволяє використовувати і обслуговувати системи різної складності, незалежно від масштабів об'єкта і кількості інтегрованих камер.
Співробітники фірми встановлять відеокамери в під'їзді за всіма правилами так, щоб візуальне охоплення приміщення був повним. Монтаж камер проводитися в наступних місцях:
• Навпроти вхідних дверей, для фіксації осіб, які входять.
• Проводиться установка відеоспостереження в ліфті і місцях загальнобудинкового користування, де є потреба у підвищеному контролі.
• Розподіл камер на кожному поверсі.
Якщо ви хочете, щоб ваше спостереження пройшло повз увагу, фахівці компанії змонтую приховане відеоспостереження для під'їзду. Головна відмінність прихованих пристроїв в їх невеликих розмірах. Вони можуть маскуватися під звичайні побутові речі або встановлюватися в непомітних оку місцях. Приховування системи спостереження монтуються в під'їздах, на фасадах будинку або всередині квартири. Такі технічні пристрої дають ряд переваг:
• Можливість вести спостереження за об'єктами в прихованому режимі.
• Можливість організації системи стеження через веб-камеру.
Варто сказати, що за законом приховане спостереження в громадських місцях обмежене, тому краще звернутися до перевіреної компанії, фахівці якої точно знають, як правильно змонтувати приховане відеоспостереження для під'їзду.
У власній квартирі господаря ніщо не обмежує, тому він має право змонтувати будь-яку систему спостереження. Найчастіше мешканці вдаються до цієї послуги, якщо є необхідність в GPS спостереженні за дитиною або літнім хворим чоловіком, за домашнім персоналом, нянями, ремонтними бригадами.
Господар квартири також має право встановити на вхідних дверях відеовічко для спостереження за обстановкою на майданчику. Відеовічко є невеликою відеокамерою, виконану і змонтовану у вигляді звичайного оглядового вічка в двері.
Будь-яка система відеоспостереження, що включає установку камери відеоспостереження в під'їзді, це складне радіотехнічне пристрій. Тому розробкою та монтажем повинні займатися виключно професіонали. Фахівці нашої компанії виконають монтаж і підключення відеоспостереження за будинком на найвищому рівні.
Для перегляду запису з камер спостереження можуть використовуватися кілька варіантів:
• Монітори, встановлені в окремій кімнаті для вахтера або охорони.
• При використанні IP-камер, можна підключити перегляд в режимі онлайн до комп'ютерів мешканців із загальним доступом.
• Відеореєстратори. Вони можуть встановлюватися в підвальних або горищних приміщеннях, підключатися до моніторів комп'ютерів мешканців.
Сучасні системи спостереження і високотехнологічне обладнання, яке використовується нашими фахівцями, дозволяє підключатися до мобільних пристроїв через інтернет і спостерігати за тим, що відбувається в режимі реального часу.
Ціна на установку відеоспостереження в під'їзді у нас нижче, ніж у конкурентів. Ми гарантуємо якість і надійність встановленої техніки, безперебійну роботу елементів системи відеоспостереження по всьому будинку.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод