Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Відеоспостереження для магазина, супермаркетів

 

Монтаж відеоспостереження в магазинах, зручний для його власників і обслуговуючого персоналу. Грамотно обрана система відеоспостереження для магазину, на основі займаної площі, обсягу продажів і завдань, які вона покликана вирішувати - сприяє значному зменшенню витрат підприємства на оплату службовців безпеки.

У невеликих торгових приміщеннях необхідне відеоспостереження в магазин на базі DVR, що підрозділяється на кілька категорій. Для невеликих і середніх, по займаній площі магазинів - прийнятний бюджетний або середній клас. Обслуговування системи відеоспостереження магазин зможе окупити в короткі терміни. Для супермаркетів і гіпермаркетів, вигідно відеоспостереження в магазині, яке здатне контролювати роботу касирів, терміналів, вагів, складські приміщення, відстежуючи переміщення покупців і персоналу по всій його території.

Відеоспостереження для супермаркету від Агентства Комплексної Безпеки

Магазини, які вибирають відеоспостереження, можуть бути впевнені в якості обладнання, його установці і обслуговуванні. Запропонована агентством система відеоспостереження в магазині, дозволяє фіксувати:

  • Покупців, що входять і весь торговий зал;
    касові апарати та дії персоналу;
    допоміжні приміщення;
    прилеглу територію


Запитувана Агентством за відеоспостереження в магазині ціна невисока, її установка дозволяє скоротити витрати на оплату службовців відділу безпеки, отримуючи достовірні відомості про те, що відбувається в магазині і за його межами. 

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод