Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Встановлення відеоспостереження

Приватне охоронне підприємство пропонує комплекс послуг з проектування та встановлення відеоспостереження. Це найнадійніший спосіб забезпечити цілодобовий контроль об'єкта і гарантувати захист навіть при мінімальній кількості охоронного персоналу. Відеокамери встановлюються у всіх ключових точках об'єкта, щоб не допустити несанкціонованого проникнення, крадіжок та інших злочинних дій. Ми надаємо всі послуги від підбору обладнання для відеоспостереження до налагодження та сервісного обслуговування.

Де можна поставити відеокамери?

 • Установка системи відеоспостереження - універсальний спосіб забезпечення контролю. Камери можна встановити в школі, дитячому садку, салоні краси, на фермі, на будмайданчику, в магазині і на будь-якому іншому об'єкті, також можна використовувати їх для охорони яхти або віддаленим наглядом за збиранням врожаю. На будь-якому об'єкті вони будуть постійно контролювати робочі процеси, щоб запобігти різним порушенням і не допустити заподіяння шкоди майну. Установка камер відеоспостереження також необхідна в пунктах сфери обслуговування: техніка фіксує будь-який інцидент, щоб в подальшому можна було розібратися в його причинах.
  Ми пропонуємо підготовку персонального проекту відеоспостереження для установки камер на об'єктах будь-якого типу і призначення:
  • В освітніх установах. Це обов'язкова умова забезпечення безпеки дітей і персоналу.
  • На складах, будмайданчиках, територіях промислових підприємств і інших об'єктах, де зосереджена велика кількість матеріальних цінностей. Устаткування дозволяє постійно контролювати в'їзд і виїзд, фіксувати прибуття і вихід співробітників, а також відстежувати весь периметр без сліпих зон.
  • У магазинах, аптеках, супермаркетах та інших пунктах продажів. Відеокамери допомагають непомітно спостерігати за діями покупців і запобігати крадіжкам.
  • На озері або на іншому природному об'єкті. Це дає можливість дивитися віддалено за рибалками, виявляти факти браконьєрства та інші порушення. Сучасне автономне обладнання може працювати практично в будь-яких умовах.
  Щоб віддалено спостерігати за яхтами або іншими об'єктами, ми використовуємо різні типи відеокамер. Сучасні відеореєстратори не займають багато місця і не привертають уваги, однак при цьому вони фіксують всі події з високою якістю зображення. У записі можна розглянути деталі зовнішності, номери машин і інші дрібні елементи.

5 кроків як замовити монтаж відеоспостереження нас

Звонок по видеонаблюдению
Дзвінок
Зателефонуйте нам за телефонами:
(044) 593-34-25,
(067) 248-66-46
arrow
arrowВыезд специалиста по видеонаблюдению
Виїзд фахівця
Ми забезпечуємо виїзд нашого фахівця по Києву.
Составление сметы по видеонаблюдению
Складання кошторису
Розрахунок вартості обладнання, монтажних і пусконалагоджувальних робіт.
arrow
arrowДоговор и оплата видеонаблюдения
Договір і оплата
Підписання договору і виплата договірної суми за вартістю.
Монтаж оборудования по видеонаблюдению
Монтаж обладнання
Наші фахівці приїжджають на об'єкт і здійснюють монтаж і установку.
 


Переваги встановлення відеоспостереження


Монтаж систем відеоспостереження - це відмінний спосіб не тільки зафіксувати порушення і зловити злодіїв, а й запобігти фактам протиправних дій. Сама наявність камер на об'єкті служить бар'єром для багатьох зловмисників, це дозволяє захистити майно. Використання нових технологій відкриває такі можливості:
• Цілодобове ведення зйомки, в тому числі в нічний час і в погану погоду. В умовах поганої видимості зображення фіксується в інфрачервоному спектрі, це дозволяє забезпечувати чітку картинку.
• Захищеність камер від пошкоджень. Їх складно зламати або пошкодити, міцний корпус забезпечує стійкість до всіх хуліганських дій. Вони захищені від корозії. Тому можуть довгий час безвідмовно працювати на вулиці.
• Можливість автономного запису. Навіть якщо зловмисники переріжуть дроти. Камера продовжить фіксувати те, що відбувається за допомогою внутрішньої пам'яті, також можна встановити відеокамери, що підтримують зв'язок через Wi-Fi.
• Невисока ціна установки відеоспостереження. Вартість монтажу доступна широкому колу клієнтів, а економічний ефект від підключення захисту гарантовано окупить всі витрати.
Якщо ви хочете встановити відеокамери спостереження без зайвих витрат, скористайтеся нашою пропозицією вже сьогодні. Ознайомтеся з детальними умовами та розцінками на нашому сайті, а також отримаєте докладні консультації по телефону.

6 причин замовити монтаж відеоспостереження у нас

Более 150 удачных проектов видеонаблюдения
Понад 150 вдалих проектів
Только лучшее оборудование для видеонаблюдения
Тільки найкраще обладнання
Качественное обслуживание видеонаблюдения
Якісне обслуговування
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО ОБ'ЄКТА.


Более 8 лет на рынке видеонаблюдения
Більше 8 років на ринку
Доступные цены по видеонаблюдению
Доступні ціни
Бесплатная консультация по видеонаблюдению
Безкоштовна консультація
 

Нашим клієнтам надається повний комплекс послуг з проектування, підбору, встановлення та налаштування системи відеоспостереження. Для будь-якого об'єкта буде розроблена максимально надійна схема захисту, якісний монтаж забезпечить системі безвідмовну роботу на довгий термін. Ми використовуємо найсучасніше обладнання, за допомогою якого можна захистити будь-яку територію і гарантувати збереження довіреного майна.
Щоб почати співпрацю і замовити підготовку проекту, зателефонуйте за вказаними номерами і обговоріть всі питання з фахівцями. Ми ведемо продаж і установку охоронного відеоспостереження в Києві, а також в інших містах України, дізнайтеся докладні умови виконання замовлення.


Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод