Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Виявити порушника на великій відстані допомагають системи охорони об’єкту, які спочатку необхідно спроектувати. При їхній організації слід враховувати такі елементи:

По-перше, якщо об’єкт має велику площу, то сповіщувачі повинні покривати ділянки великих розмірів: на кожен сповіщувач від сорока до чотирьохсот метрів.

По-друге, сповыщувачы краще розташовувати на будівельних конструкціях, таких, як стовпи, кронштейни тощо.

По-третє, якщо вибирати конкретний вид системи охорони будівля, то при його виборі потрібно враховувати різні фактори, наприклад, це може бути: розташування воріт (чи є вони взагалі), характер загородження (дерев’яний чи бетонний забор, металева сітка), висота дерев на прилеглій території та від багатьох інших факторів.

По-четверте, краще використовувати системи охорони відеонагляду, якщо необхідно охороняти велику територію.

Асортимент даної продукції різноманітний: ІЧПС - інфрачервоні пасивні системи охорони, СВОК - волоконно-оптичним кабелем, ІЧАС - інфрачервона активна система, РХС - радіохвильова система, ВЧС - вібраційно-чутлива система, провідно-натяжна система, РПС - радіопроменева система, сейсмологічна магнітометрична система, ємнісна система.

Для фіксування проникнення на територію, що охороняється, призначені системи охорони периметру, вони є найбільш ефективним способом захисту від несанкціонованого проникнення. Видають сигнал тривоги, не чекаючи поки злочинець, перетне зону об’єкту, що охороняється. Тому система охорони сьає незамінною в будь-якій системі безпеки. Вона добре поєднується з іншими системами, наприклад, сигналізації або відеонагляду.

Кожна система охорони периметру повинна відповідати наступним вимогам:
повинна охоплювати всю територію, чітко дотримуватися меж периметру, можливість невидимої установки системи охорони для периметру, стійкість до кліматичних умов (температури, вологості, тиску), несприйнятливість до перешкод в радіусі об’єкту, що охороняється. Існують абсолютно різні системи охорони периметру, наприклад, вібраційна система діє за допомогою спеціального сенсорного кабелю. Його коливання переходять у звукове сповіщення. Ємнісна система заснована на різних змінах електричного поля. ЇЇ зміни виникають при дотику або близькому наближення порушника.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод