Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Відеоспостереження для магазина, супермаркетів

 

Монтаж відеоспостереження в магазинах, зручний для його власників і обслуговуючого персоналу. Грамотно обрана система відеоспостереження для магазину, на основі займаної площі, обсягу продажів і завдань, які вона покликана вирішувати - сприяє значному зменшенню витрат підприємства на оплату службовців безпеки.

У невеликих торгових приміщеннях необхідне відеоспостереження в магазин на базі DVR, що підрозділяється на кілька категорій. Для невеликих і середніх, по займаній площі магазинів - прийнятний бюджетний або середній клас. Обслуговування системи відеоспостереження магазин зможе окупити в короткі терміни. Для супермаркетів і гіпермаркетів, вигідно відеоспостереження в магазині, яке здатне контролювати роботу касирів, терміналів, вагів, складські приміщення, відстежуючи переміщення покупців і персоналу по всій його території.

Відеоспостереження для супермаркету від Агентства Комплексної Безпеки

Магазини, які вибирають відеоспостереження, можуть бути впевнені в якості обладнання, його установці і обслуговуванні. Запропонована агентством система відеоспостереження в магазині, дозволяє фіксувати:

  • Покупців, що входять і весь торговий зал;
    касові апарати та дії персоналу;
    допоміжні приміщення;
    прилеглу територію


Запитувана Агентством за відеоспостереження в магазині ціна невисока, її установка дозволяє скоротити витрати на оплату службовців відділу безпеки, отримуючи достовірні відомості про те, що відбувається в магазині і за його межами. 

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод