Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Виявити порушника на великій відстані допомагають системи охорони об’єкту, які спочатку необхідно спроектувати. При їхній організації слід враховувати такі елементи:

По-перше, якщо об’єкт має велику площу, то сповіщувачі повинні покривати ділянки великих розмірів: на кожен сповіщувач від сорока до чотирьохсот метрів.

По-друге, сповыщувачы краще розташовувати на будівельних конструкціях, таких, як стовпи, кронштейни тощо.

По-третє, якщо вибирати конкретний вид системи охорони будівля, то при його виборі потрібно враховувати різні фактори, наприклад, це може бути: розташування воріт (чи є вони взагалі), характер загородження (дерев’яний чи бетонний забор, металева сітка), висота дерев на прилеглій території та від багатьох інших факторів.

По-четверте, краще використовувати системи охорони відеонагляду, якщо необхідно охороняти велику територію.

Асортимент даної продукції різноманітний: ІЧПС - інфрачервоні пасивні системи охорони, СВОК - волоконно-оптичним кабелем, ІЧАС - інфрачервона активна система, РХС - радіохвильова система, ВЧС - вібраційно-чутлива система, провідно-натяжна система, РПС - радіопроменева система, сейсмологічна магнітометрична система, ємнісна система.

Для фіксування проникнення на територію, що охороняється, призначені системи охорони периметру, вони є найбільш ефективним способом захисту від несанкціонованого проникнення. Видають сигнал тривоги, не чекаючи поки злочинець, перетне зону об’єкту, що охороняється. Тому система охорони сьає незамінною в будь-якій системі безпеки. Вона добре поєднується з іншими системами, наприклад, сигналізації або відеонагляду.

Кожна система охорони периметру повинна відповідати наступним вимогам:
повинна охоплювати всю територію, чітко дотримуватися меж периметру, можливість невидимої установки системи охорони для периметру, стійкість до кліматичних умов (температури, вологості, тиску), несприйнятливість до перешкод в радіусі об’єкту, що охороняється. Існують абсолютно різні системи охорони периметру, наприклад, вібраційна система діє за допомогою спеціального сенсорного кабелю. Його коливання переходять у звукове сповіщення. Ємнісна система заснована на різних змінах електричного поля. ЇЇ зміни виникають при дотику або близькому наближення порушника.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод