Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Перевезення та супровід цінних вантажів

Сопровождение грузовОдним з напрямків роботи нашого охоронного підприємства є перевезення і супровід цінних вантажів по Україні та за міжнародними маршрутами. Ми співпрацюємо з банками, логістичними та транспортними організаціями, а також з представниками малого і середнього бізнесу. Охорона і супровід вантажів - гарантія своєчасного прибуття в пункт призначення без будь-яких позаштатних ситуацій в дорозі. Гарантується захист на всьому шляху проходження від моменту прийому до передачі вантажу одержувачу.

Які вантажі потребують супроводі?

Ризик нападу на великовантажні автомобілі і товарні поїзди залишається досить високим, тому власники бізнесу прагнуть убезпечити себе і заздалегідь подбати про кваліфіковану охорону. Ми здійснюємо супровід вантажів по залізницях України, а також автомобільного транспорту.
Нашим клієнтам надається наступний перелік послуг:
• Супровід небезпечних вантажів. Такі речовини мають потребу в особливому контролі, який можуть забезпечити наші фахівці.
• Супровід негабаритних вантажів. Для них потрібен спеціальний транспорт і дотримання правил кріплення. Ми допоможемо забезпечити охорону протягом усього шляху прямування, співробітники допоможуть запобігти будь-які непередбачені випадки в дорозі.
• Збройний супровід цінних вантажів. Товари великої цінності привертають увагу злочинців, тому необхідно подбати про їх захист в дорозі.
Для захисту ви можете замовити послуги охоронців 6 розряду: вони пройшли спеціальну підготовку і відмінно знають, як реагувати в тій чи іншій небезпечній ситуації. Всі можливі небезпечні події відпрацьовані на тренуваннях, тому при раптовому нападі все охоронці будуть діяти грамотно і злагоджено. Послуги професіоналів - це гарантія захисту від будь-якої небезпеки.

4 кроку як замовити супровід вантажу

Звонок по сопровождению груза
Дзвінок
Зателефонуйте нам за телефонами:
(067) 659-06-60,
(067) 440-66-46
arrow
arrowСогласование цены по сопровождению
Узгодження ціни
Розрахунок вартості по наданні послуги
на підставі зібраних даних.
Договор и оплата
Договір і оплата
Підписання договору і виплата договірної суми за вартістю.
arrow
Сопровождение объекта
Супровід об'єкта
Наші фахівці приїжджають на об'єкт
і здійснюють його охорону.
 
Чому варто звернутися до нас?

Звичайний водій або експедитор не в змозі одночасно виконувати і функції охоронця, так як для цього потрібна спеціальна підготовка. Витрати на залучення професіоналів обходяться набагато дешевше покриття збитків, завданих раптовим збройним нападом злочинців. Охорона і супровід ж / д вантажів - це кращий спосіб гарантувати своєчасне прибуття і не турбуватися про збереження під час доставки.
Вибрати нашу компанію для захисту матеріальних цінностей на шляху стоїть з кількох причин:
• Високий професіоналізм. Відмінні фізичні дані і спеціальна підготовка допомагають нашим охоронцям успішно справлятися з будь-якими небезпечними ситуаціями.
• Персональна розробка плану перевезення та найбільш безпечного маршруту. Ми подбаємо про те, щоб вантаж був доставлений в пункт призначення відповідно до наміченого плану.
• Можливо відкрите і приховане супровід. Захист може не привертати зайвої уваги, при цьому транспорт все одно буде перебувати під постійним контролем.
• Оперативна реакція на будь-які позаштатні ситуації. Пильні співробітники вчасно відреагують на будь-який небезпечний поворот подій, щоб не допустити неприємних наслідків.
• Наявність спеціальної екіпіровки, засобів захисту і зв'язку. Все це допомагає контролювати вантаж при переміщенні, а також правильно реагувати при раптових небезпечних змінах ситуації.
Можливо супровід вантажів за кордон за маршрутами будь-якої протяжності. Якщо перевозяться товари мають високу вартість, краще не ризикувати і подбати про те, щоб вони вчасно прибули за місцем призначення. Наші послуги коштуватимуть недорого, залучення професіоналів не призведе до значного збільшення вартості перевезення.

Государственная лицензия у каждого сотрудника
У кожного співробітника агентства є державна ліцензія
Курсы повышения квалификации
Наші охоронці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ СУПРОВІД ВАНТАЖУ ПРЯМО ЗАРАЗ.
 


Физическая и психологическая форма
Всі співробітники перебувають у відмінній фізичній і психологічній формі
Медицинская помощь
Здатні надати першу медичну допомогу в критичній ситуації
 

Від чого залежить вартість наших послуг?

Послуги охоронців для супроводу вантажів в Харків і інші міста України, а також за кордон не потребуватимуть великих витрат. Ми пропонуємо доступні розцінки на всі види супроводу, для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок. Ми на постійних умовах співпрацюємо з логістичними та транспортними організаціями, складськими фірмами, іншими представниками бізнесу. Заощаджуйте на захист і при цьому гарантуйте своєчасну доставку будь-якого вантажу без будь-яких пригод. Вартість залежить від типу і кількості вантажу, протяжності маршруту, кількості охоронців і деяких інших умов. Вона розраховується за встановленими тарифами персонально для кожного клієнта. У всіх випадках наші послуги будуть коштувати недорого: витрати на залучення охоронців гарантовано окупляться відсутністю втрат через крадіжку вантажу. Щоб домовитися про співпрацю, зателефонуйте за вказаними номерами і обговоріть всі докладні умови. Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб гарантувати кожному вантажу надійний захист професіоналів!

Вартість послуги з супроводу вантажів від 40 грн/км (мінімальне замовлення від 100 км)

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод