Установка сигналізації в квартири Києва

Наша компанія займається установкою сигналізації в квартири в Києві, Одесі, Харкові та Кривому Розі, а також у інших містах країни. Завдяки зусиллям наших фахівців, ви зможете бути абсолютно спокійні за безпеку вашого житла. Вартість охоронної сигналізації в квартирі на місяць цілком доступна. У будь-якому випадку, можливі завдані збитки виявляться значно дорожчими, не кажучи вже про небезпеку нанесення шкоди здоров'ю членам сім’ї. Реальні відгуки наших клієнтів, які вже встановили охорону на квартиру, доводять, що це - чи не ідеальний варіант з усіх, що тільки можна собі уявити. Ефективність роботи систем сигналізації в квартирах доведена часом. В залежності від встановленого комплекту обладнання, змонтована нами сигналізація зможе забезпечити якісний захист не тільки від злодія або вандала, але і попередить про виникнення пожежі або задимлення, газових і водних витоків. Довіривши безпеку свого житла нашим професіоналам, ви можете бути спокійні і насолоджуватися відпочинком, займатися важливими справами.

Яке обладнання для сигналізації ми встановлюємо

Для постановки квартири на охорону ми застосовуємо тільки сертифіковане і якісне обладнання. Його склад і комплектність може змінюватися в залежності від потреб замовника. У загальному вигляді, перелік включає в себе:
• Контрольну панель, якою приймаються сигнали від датчиків, а потім перенаправляються в центр безпеки - на пульт охорони.
• Бездротовий пульт управління, або реалізований в стаціонарному виконанні - він здійснює управління системою.
• Тривожна індивідуальна кнопка, за допомогою якої здійснюється включення і виключення системи. Можна відправити тривожний сигнал у разі виникнення критичної ситуації.
• Датчики на відкриття дверей або вікон.
• Датчики задимлення і витоку газу - в разі встановлення охоронної сигналізації разом з протипожежної.
Крім того, охоронна сигналізація для квартири включає в себе датчики руху. При цьому виключається помилкове спрацьовування, наприклад, на домашніх тварин. Ми рекомендуємо придбати сигналізацію в квартиру, оснащену фотофіксуючими пристроями. Можна буде зафіксувати момент проникнення, що дозволить зібрати доказову базу;
Якщо ви сумніваєтеся, яку саме замовити сигналізацію в квартиру до Києва, наші кваліфіковані консультанти допоможуть зробити оптимальний вибір саме для вашого випадку.

5 кроків як замовити послугу

Звонок по сигнализации для квартиры
Дзвінок
Зателефонуйте нам за телефонами:
(044) 593-34-25,
(067) 440-19-52
arrow
arrow Выезд специалиста на квартиру
Виїзд фахівця
Ми забезпечуємо виїзд нашого фахівця по Києву.
Составление сметы по сигнализации для квартиры
Складання кошторису
Розрахунок вартості обладнання, монтажних і пусконалагоджувальних робіт.
arrow
arrow Договор и оплата сигнализации для квартиры
Договір і оплата
Підписання договору і виплата договірної суми за вартістю.
Монтаж оборудования для квартиры
Монтаж обладнання
Наші фахівці приїжджають на об'єкт і здійснюють монтаж і установку.
 
Забезпечення збереження майна

Прийнявши рішення поставити офіс або житлове приміщення на охорону, ви можете бути повністю впевненими в тому, що ми своєчасно зреагуємо на тривожний виклик. Як показують відгуки наших клієнтів, в середньому час виклику охорони становить менше п'яти хвилин.
У нас є як власні групи оперативного реагування, так і партнерські екіпажі, розташовані в різних частинах міста - на виклик виїде саме та, що дислокується в максимальному наближенні до клієнта.
Групи формуються підготовленими співробітниками, які мають багатий досвід в даній сфері, мають право на носіння бойової зброї. Охорона забезпечується в цілодобовому режимі.

Переваги сигналізації для квартири

Сигналізація в квартиру гарантує Вам:

Круглосуточная охрана квартиры
Цілодобову охорону вашого майна
Материальная ответственность
Матеріальну відповідальність компанії АКБ за збереження вашого майна
Наклейки
Спеціальні наклейки «Об'єкт під охороною».
Быстрое реагирование
Швидке реагування чергового підрозділу в разі спроби проникнення злодія через двері, вікно


 
6 причин замовити сигналізацію квартири у нас
27 постов по Киеву
27 постів по Києву
Быстрое реагирование
Швидке реагування
Качественное обслуживание
Якісне обслуговування
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ СИГНАЛИЗАЦИИ ДЛЯ ВАШОЇ КВАРТИРИ.


Более 8 лет на рынке
Більше 8 років на ринку
Доступные цены
Доступні ціни
Бесплатная консультация
Безкоштовна консультація
 
Скільки коштує монтаж охоронної сигналізації в квартирі

Зрозуміло, багатьох цікавить, скільки коштує поставити квартиру на сигналізацію. Можемо вас запевнити, що у нас ціна на охоронні сигналізації квартир та інших приміщень знаходиться завжди на прийнятному рівні. Остаточна вартість послуги буде розрахована після того, як ми складемо проектний кошторис - з урахуванням всіх ваших побажань і особливостей приміщення.
Незалежно від того, скільки коштує охоронна сигналізація, ми гарантуємо стовідсотковий захист житла та інших приміщень від позаштатних ситуацій. Витрати в будь-якому випадку виявляться істотно нижче, ніж відшкодування збитку від злому, крадіжки, пожежі або затоплення.
Звернувшись до нас, ви зможете в індивідуальному порядку сформувати пакет послуг - залежно від свого бюджету. Щоб зорієнтуватися за ціною сигналізації в квартиру, зверніться до наших менеджерів. Вони озвучать приблизну попередню вартість, в тому числі, і з урахуванням того, яка абонентська вартість охоронної сигналізації в місяць.
Ми даємо гарантію як на всі види виконаних нами монтажних робіт зі встановлення сигналізації, так і безпосередньо на обладнання, яке для цього потрібне.
Всі роботи будуть проведені на високому рівні якості і в мінімальні терміни. Зателефонуйте нам прямо зараз або нанесіть особистий візит в найближчий в вашому місті офіс. Уточнити вартість сигналізації для квартири можна за контактними номерами телефону компанії АКБ - (044) 593-34-25.

Наше агентство пропонує три варіанти по установці охоронної сигналізації з можливістю виїзду груп реагування, так і без нього:

 

Приватна охоронна компанія

  • Ціна від 5000 грн*.
  • Підключення на пульт безкоштовно.
  • Абонплата від 300 грн / міс.
 

Державна служба охорони

  • Ціна від 5000 грн*.
  • Підключення на пульт безкоштовно.
  • Абонплата від 850 грн / міс.
 

Автономна сигналізація

  • Ціна від 1500 грн**.
  • Зняття / постановка за допомогою дзвінка або sms
  • Абонплата - згідно з тарифами оператора!

* Ціна дійсна за мінімальний набір обладнання (вхідна група).

** Ціна дійсна за мінімальний набір обладнання (вхідна група). Зняття / постановка на охорону за допомогою дзвінка або відправки sms. Можливо доукомплектувати бездротовими брелоками для зняття / постановки на охорону), а також клавіатурою або сиреною. У разі тривоги йде дозвон або sms на зазначені номери.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

captcha

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Error

That captcha was incorrect. Try again

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод