Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Сигналізація для гаража

Існує досить багато методів проникнення в гараж (пролом стіни (даху), підкоп, злом замка та інше). Тому для того, щоб не турбується за збереження своєї машини і іншого майна, необхідно зайнятися установкою сигналізації в гараж. Їх існує кілька видів, і у кожного є свої переваги і недоліки.

Автономні GSM сигналізації - це сигналізації, яка при проникнення повідомляє sms-повідомленням або дзвінком власника нерухомості. Їх перевага в автономному режимі, низька ціна. Але недоліком є ​​невелика кількість корисних функцій.

GSM сигналізації з підключенням на пульт. Їх головна перевага в наборі функцій. Туди входять радіомодуль для роботи з датчиками, вбудований акумулятор, для роботи при раптовому відключенні електричного живлення, додатково може використовуватися MMS камера і т.д. Недолік пояснюється дорожнечею.

Вартість сигналізації для гаража в Києві

Ціна на систему безпеки досить різна. Щоб дізнатися вартість сигналізації в Києві, досить проконсультуватися з фахівцями нашого агентства. Компанія "АКБ" відповість на всі виниклі питання щодо вибору сигналізації. І в разі укладення договору, якісно і своєчасно зробить підбір і установку устаткування.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод