Сигналізація для гаража

Існує досить багато методів проникнення в гараж (пролом стіни (даху), підкоп, злом замка та інше). Тому для того, щоб не турбується за збереження своєї машини і іншого майна, необхідно зайнятися установкою сигналізації в гараж. Їх існує кілька видів, і у кожного є свої переваги і недоліки.

Автономні GSM сигналізації - це сигналізації, яка при проникнення повідомляє sms-повідомленням або дзвінком власника нерухомості. Їх перевага в автономному режимі, низька ціна. Але недоліком є ​​невелика кількість корисних функцій.

GSM сигналізації з підключенням на пульт. Їх головна перевага в наборі функцій. Туди входять радіомодуль для роботи з датчиками, вбудований акумулятор, для роботи при раптовому відключенні електричного живлення, додатково може використовуватися MMS камера і т.д. Недолік пояснюється дорожнечею.

Вартість сигналізації для гаража в Києві

Ціна на систему безпеки досить різна. Щоб дізнатися вартість сигналізації в Києві, досить проконсультуватися з фахівцями нашого агентства. Компанія "АКБ" відповість на всі виниклі питання щодо вибору сигналізації. І в разі укладення договору, якісно і своєчасно зробить підбір і установку устаткування.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

captcha

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Error

That captcha was incorrect. Try again

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод