Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Пристрої для відеоспостереження стають все ближче простому користувачеві, який хоче захистити себе, близьких і цінне майно. Звичайно, в першу чергу під доступністю мається на увазі простота використання і сумісність з іншими пристроями, що використовуються в побуті. Вартість же на даному етапі залишає бажати кращого, хоча така ситуація склалася через складність конструкції самої відеокамери. Все вищесказане відноситься в основному до таких пристроїв як IP-камери, про вибір яких і піде мова в даній статті.

Сучасні IP-відеокамери розраховані на роботу в тісній інтеграції з комп'ютерною мережею. Кожен сьогодні так чи інакше має справу з інтернетом або локальними мережами, навіть той, хто працює за ПК вдома. Він може додати в свою «систему» IP-камери і управляти ними за допомогою свого настільного комп'ютера або портативного пристрою з будь-якого місця з доступом до інтернету. Але простота настройки не означає, що застосування IP-камер обмежена тільки аматорським рівнем. IP-камери використовуються повсюдно підприємцями, для яких на першому місці стоять такі якості як портативність і зручність використання. Мережеві відеокамери знаходять собі місце в магазинах, офісах, заміських будинках і на складах.

Як вибрати якісне обладнання для системи IP-спостереження?

Якщо завданням є облаштування надійної системи спостереження, до вибору необхідних механізмів потрібно підходити серйозно. Устаткування підбирається з урахуванням особливостей об'єкта, за яким буде вестися відеоспостереження. Чим складніше планування об'єкта, тим точніше повинна бути система охорони, отже - і більше задіяних пристроїв. Подивимося, які питання слід вирішити перед тим, як приступати до вибору IP-камер.

В яких місцях буде встановлені відеотехніка, всередині приміщень або на вулиці?

Відеокамери для використання поза приміщеннями мають спеціальний, захищений від будь-яких шкідливих впливів, корпус. Також для IP-камери можна підібрати захисний кожух, який не дасть електроніці пристрою переохолоджуватися взимку і занадто нагріватися влітку. Устаткування для внутрішнього використання можна не закривати спеціальними кожухами. Хоча іноді використовуються і декоративні кожухи, які повністю приховують відеокамеру від очей перехожих і добре вписуються в інтер'єр.

Яким способом пристрої будуть підключені до мережі?

Перевага IP-камери в тому, що вона, як і інше мережеве обладнання, підтримує різні способи підключення до мережі. Передача даних може вестися як по Ethernet-кабелю, так і по бездротовому каналу Wi-Fi. Зазвичай обирається провідний спосіб як надійніший. Ще один плюс «крученої пари» перед Wi-Fi - можливість подачі електроживлення до IP-камери (технологія PoE). З іншого боку, Wi-Fi може бути просто незамінним в разі складного розташування відеокамери, або якщо відеоспостереження встановлюється тимчасово.

Чи потрібне віддалене управління камерами?

Можна заощадити на кількості відеопристроїв, скориставшись технологією віддаленого управління для контролю більшої площі об'єкта. Якщо IP-камери мають функцію PTZ, користувач може направляти їх через інтерфейс віддаленого пристрою, змінювати фокусну відстань. Але при повороті камери інша зона зникає з видимості. Все одно, більше камер - більший контроль над об'єктом.
Освітлення об'єкту або інфрачервоне підсвічування?

Наявність інфрачервоного підсвічування - важливий фактор при виборі IP-камер для системи безпеки. Від нього залежить, чи буде відеотехніка охорони настільки ж ефективною вночі, як удень. Інший спосіб - забезпечити традиційне підсвічування об'єкта вночі, але для роботи в таких умовах буде потрібне дуже чутливе обладнання.

Чи потрібен архів для записів?

Повноцінні системи відеоспостереження підтримують перегляд відеоматеріалів з архіву. Зазвичай причини будь-якої події вивчають саме при аналізі збережених камерами відеороликів. Ролики зберігаються на спеціально виділеному комп'ютері - сервері. Якщо в системі буде архів, варто підбирати відповідні IP-камери. Вони повинні зберігати відео високої якості. Для тимчасового зберігання даних в самій відеокамері можна використовувати карти пам'яті типу SD.

Чи потрібні додаткові можливості відеокамер?

Сучасні IP-камери є автономними пристроями. Вони можуть самостійно обробляти вхідну інформацію. До додаткових можливостей можна віднести додавання звукової доріжки до відеопотоку, аналітичний аналіз даних, спрацьовування на рух тощо.

Зібравши відповіді на ці запитання, можна починати вибір обладнання з потрібними технічними характеристиками або ж замовити послугу з встановлення відеоспостереження у фахівців Агентства Комплексної Безпеки. Для різних точок складного об'єкту підбираються пристрої зі своїм полем зору та іншими параметрами. У простіших випадках використовуються стандартні набори з 4 або 8 однакових IP-камер. Варто пам'ятати, що чим більше ціна, тим більш досконалий пристрій даного виду. За додаткову плату користувач може отримати відеокамеру для віддаленого спостереження з функціями оптичного зуму, поворотним механізмом і встановленим ПО для обробки даних. Такий пристрій здатен в деяких випадках замінити собою кілька відеокамер минулого покоління.

 

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод