Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Охорона будівельних об'єктів

Личная охрана Пропонована нами охорона будівельних об'єктів є важливою складовою процесу будівництва об'єктів будь-якого призначення - житлового, виробничого, торгового, офісного і т.д. Завдяки зусиллям наших фахівців, ви будете повністю впевнені в тому, що на будмайданчику не трапиться ніяких непередбачених ситуацій, пов'язаних з фактами крадіжки, псування устаткування, актами вандалізму і т.д.

Організація охорони будмайданчика

Охорона будівельних об'єктів реалізована у вигляді комплексу взаємопов'язаних заходів. Це:
• Контроль за несанкціонованим доступом на об'єкт - як автотранспортних засобів, так і людей.
• Охорона складу, де зберігається обладнання, техніка, будматеріали.
• Огляд автотранспорту при в'їзді на об'єкт з метою недопущення провезення заборонених предметів і речовин.
• Організація цілодобової охорони об'єкта охоронцями (можлива додаткова установка систем відеоспостереження).
• Патрулювання будмайданчика, а також інші необхідні для забезпечення безпеки заходи.


Етапи виконання роботи

Пропонована нами охорона будівельних об'єктів реалізується в індивідуальному порядку, з урахуванням характеру будівництва, ваших побажань і багатьох інших особливостей.
Ми зможемо на високому рівні забезпечити охорону об'єктів будівництва для приватних осіб і юридичних клієнтів. Організація охорони об'єкта будівництва у нас проходить ряд етапів: • Проведення попередньої експертної оцінки об'єкта - з урахуванням специфіки будівництва і ваших побажань. Цей етап передбачає оцінку загального стану території, ступеня надійності раніше організованих заходів забезпечення безпеки, матеріальної цінності техніки та іншого майна. Можна отримати будь-якого роду експертну консультацію. Для наших клієнтів вона здійснюється абсолютно безкоштовно.
• Складання докладного проекту реалізуються на об'єкті охоронних заходів. Проект складається на підставі даних, отриманих на попередньому етапі, після детального аналізу проведеного дослідження. У план включаються залучаються для організації охорони будівництва технічні засоби, людські ресурси. Позначаються оптимальні точки розташування охоронців, розробляється графік патрулювання об'єкту, що охороняється.
• Після складання плану і кошторису заходів з охорони об'єкта будівництва документація проходить затвердження у замовника. При необхідності наші фахівці допоможуть внести ті чи інші зміни в кошторисну документацію з метою оптимізації витрат.
• Укладення договору з детальним зазначенням обов'язків і прав усіх сторін даної угоди.
• Далі проводиться монтаж технічних засобів. Буде виконана професійна і швидка установка обладнання, облаштовано контрольні і пропускні пункти. Якщо є необхідність, будуть детально проінструктовані працюють на об'єкті сторожа, будівельники та інший персонал.
• Проводиться тестування всієї системи охорони у всіх можливих режимах. Даний етап необхідний для виявлення вузьких місць в розробленій системі. Якщо будуть виявлені ті чи інші недоробки, вони, відповідно, підлягають негайному усуненню.
• Введення охоронної системи в штатне функціонування.
Під час функціонування комплексу охоронної системи на будівництві проводиться сервісне обслуговування всього обладнання. При необхідності буде проведено оперативний ремонт. У разі виникнення позаштатної ситуації можливий виїзд додаткової команди оперативного реагування.
Кожен з перерахованих етапів є вкрай важливим для чіткого і якісного виконання. На кожному з них наші співробітники виявляють максимальний професіоналізм і високий рівень компетентності.
Вартість наших послуг знаходиться незмінно на мінімальній позначці по регіону. У разі будівництва будинку або будь-якого іншого об'єкта заходами безпеки нехтувати ні в якому разі не можна. Можливі збитки може виявитися куди більш дорогим, ніж замовлення повного комплексу охоронних послуг у нас в компанії.
Якщо вам потрібно замовити охорону будівельних об'єктів в Києві - телефонуйте в нашу компанію вже сьогодні. Ми в мінімальні терміни реалізуємо повний комплекс необхідних заходів за прийнятними цінами.

Вартість послуги з охорони будівельних об'єктів від 980 грн/добу

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод