Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Охорона підприємств

Охрана предприятийОхорона підприємств забезпечить надійний захист виробництва від багатьох факторів ризику. Наша компанія в повній мірі забезпечить надійність і конфіденційність. Охорона підприємства - складний комплекс тісно взаємопов'язаних робіт і заходів, що реалізуються на самих різних рівнях.

Призначення охоронних заходів


    Цілями організації охорони підприємства є:
  • Контроль доступу на об'єкт, недопущення несанкціонованих проникнень на територію.
  • Запобігання спроб розкрадання майна підприємства - як сторонніми особами, так і співробітниками підприємства.
  • Запобігання фактів промислового шпигунства.
  • Забезпечення збереження і конфіденційності документації організації.

Особливу увагу слід приділити і пожежній безпеці підприємства. Це окремий комплекс заходів, який буде ефективний, якщо включити його до складу інших охоронних послуг, які пропонує наша компанія.

Заходи з охорони підприємства

Охорона підприємств, що замовлена у нас в компанії, буде реалізована на самих різних рівнях і з використанням сучасних технічних засобів. В даний момент до найбільш ефективним і добре себе зарекомендували заходам безпеки відносяться наступні:
1. Пультова охорона підприємства. Одна з найбільш ефективних заходів, яка зарекомендувала себе з найкращої сторони і пройшла перевірку часом. У разі спрацювання сигналізації тривожний сигнал передається на черговий пульт, після чого на місце відправляється група оперативного реагування.
При цьому важливо встановити максимально якісне обладнання, яке не підведе в потрібний момент, виключить випадки помилкового спрацьовування. Саме таке обладнання і пропонує наша компанія.
2. Ще один ефективний спосіб реалізувати охорону на об'єкті - встановити систему відеоспостереження. Таким чином можна буде в режимі реального часу відслідковувати все, що відбувається на виробництві.
Як показують відгуки тих, хто вже змонтував дані системи, значно підвищилася дисциплінованість співробітників, практично звелися до нуля випадки крадіжки на виробництві. А в разі виникнення нещасного випадку запис з камер спостереження може послужити вагомим аргументом при «розборі польотів».
Ми зможемо якісно спроектувати систему відеоспостереження на вашому підприємстві з нуля - з урахуванням можливих «мертвих зон», ваших побажань і специфіки діяльності підприємства. Все пропоноване нами устаткування відрізняється високою якістю і винятковою надійністю в експлуатації.
Крім того, ми готові реалізувати на вашому підприємстві комплексну охоронну сигналізацію.

Вона включає в себе повномасштабний комплекс детекторів і датчиків контактного і безконтактного типів. Виключаються факти помилкового спрацьовування. А ось зловмисники гарантовано не зможуть безкарно проникнути на об'єкт.
Завдяки встановленню системи охорони на заводі і будь-якому іншому підприємстві, можна буде забезпечити конфіденційність виробництва від сторонніх очей, в тому числі, і конкурентів. Виключаються і присікаються можливі випадки внутрішнього і зовнішнього розкрадання, несанкціонованого проникнення на територію.

Організацію фізичної охорони, контроль прилеглої території.

Залежно від вимог замовника і ризику проникнення зловмисників на територію промислового об'єкта або всередину будівлі, співробітники АКБ організовують фізичну охорону такого об'єкта, з постійним наглядом за збереженням порядку на його території. Охорона заводів, що включає таку міру безпеки, може бути реалізована або методом установки систем відеоспостереження за об'єктом і прилеглої до нього території або ж шляхом надання фізичного контролю.

Отримуючи замовлення на надання такої послуги, як охорона підприємства будь-якого типу, ми обмірковуємо і контролюємо процес забезпечення безпеки території замовника.

Плюси звернення до нас

Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на реалізацію індивідуального підходу при вирішенні завдань щодо забезпечення комплексної безпеки на вашому виробничому об'єкті, включаючи складські та офісні приміщення.
Наші фахівці грамотно спроектують і виконають монтаж необхідних охоронних систем. У штаті нашої компанії працюють висококваліфіковані інженери, охоронці, які встигли себе зарекомендувати з найкращого боку.
Ми ознайомлені з усіма санітарними, пожежними та іншими вимогами, що діють на території країни. Тому ніяких проблем з дозвільними та наглядовими організаціями в разі співпраці з нами у вас гарантовано не виникне. Ми співпрацюємо як з приватними підприємцями, так і з юридичними клієнтами.
Вартість робіт по організації охорони цілком доступна. Остаточні розцінки озвучуються після складання детальної кошторису - з урахуванням всіх нюансів. Це є гарантією того, що ви не будете переплачувати зайвого, а оплатіть тільки проведені за фактом роботи.
Нами видаються довгострокові гарантії як на самі роботи, так і на матеріально-технічні засоби, які потрібні були для організації охорони.

Вартість послуги з охорони підприємств від 1150 грн/добу

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод