Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

GPS спостереження

Система GPS автопарку - безцінний інструмент для відстеження робочого часу співробітників і управління ім. Використовуючи цю технологію в реальному часі, ви можете підвищити ефективність, надати точний час прибуття клієнтів, оптимізувати маршрути, ресурси і спростити відправку журналів. Таким чином, мова йде про цінне і дійсно необхідний інструмент управління автопарком в компанії, що надає транспортні послуги.

Оптимізація продуктивності
Відстеження автопарку в режимі реального часу пропонує ряд переваг, найбільш важливим з яких є знання того, де знаходяться всі водії в будь-який момент часу. Коли вам потрібно скорегувати плани або відправити на нову роботу, знання точного місця розташування водіїв і використання цієї інформації для планування того, який співробітник буде виконувати наступну роботу, допоможе вам найефективніше використовувати їх час.

Крім того, GPS-стеження дозволяє створювати віртуальні кордону за допомогою геозон, щоб ви знали, де знаходяться автомобілі вашої компанії в будь-який момент. Якщо вони не там, де повинні бути, ви негайно отримаєте повідомлення, що дозволить вам визначити причину цього. Ви більше не будете знати про несанкціоноване використання ваших транспортних засобів.
Знаючи розрахунковий час, щоб дістатися до клієнтів

Ця система також має вирішальне значення для більш точної оцінки термінів доставки товарів покупцям. Залежно від типу споживача і розміру вантажу ця інформація може мати вирішальне значення для повсякденної діяльності компанії. За допомогою GPS-стеження ви можете виключити телефонні дзвінки водіям і численні оновлення телефонів для клієнтів.

Можливість позбутися відволікаючих чинників і простоїв при багаторазових телефонних дзвінках водіям є значною перевагою для всіх учасників. Надання клієнтам майже миттєвою інформації та оновлень за допомогою GPS-відстеження також є перевагою, яке виділить ваш бізнес серед конкурентів. Це підвищує ефективність всього автопарку, безпеку для водіїв і дозволяє пропонувати клієнтам послуги на найвищому рівні.

Оптимізація ресурсів
GPS-стеження за транспортним засобом дає найточнішу інформацію в режимі реального часу про те, де саме знаходяться ваші водії в будь-який момент часу. Це робить планування маршрутів і оновлення завдань більш ефективним. Крім зниження витрат на паливо, ви можете легко вибрати, якого водія найкраще відправити до місця призначення.

Цей метод також дозволяє менеджерам оцінювати маршрути і варіанти, навіть постфактум, для підвищення ефективності та безпеки. Використовуючи інформацію, яку GPS надає вашій автопарку, ви можете краще зрозуміти використання транспортного засобу, водія та ресурсів. Можливість відстежувати статистику транспортних засобів також дозволяє отримувати попередження про обслуговування транспортних засобів. Відстеження і планування профілактичного обслуговування часто є кроком, який запобігає необхідності дорогого ремонту у майбутньому.

Резюме
Як бачите, GPS-моніторинг допомагає керувати часом співробітників. Це особливо цінний інструмент для тих підприємців, які хочуть оптимізувати свою координаційну діяльність.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод