Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Бездротова охоронна сигналізація

Величезна кількість підприємців віддають перевагу саме охоронним системам. Таким чином вони економлять на заробітній платі охоронців, не купують величезні системи спостереження. І при цьому все їхнє майно залишається цілим.

Варто відзначити, що жителі заміських будинків, дач і квартир також встановлюють бездротові системи. Їхнє майно буде в цілості, адже сирена спрацює в момент проникнення сторонніх людей в ваш двір або квартиру.

До головною гідності бездротової охоронної системи слід віднести дуже простий монтаж. Таку систему не складе труднощів встановити навіть не професіоналові, для цього не потрібні особливі інструменти і навички. Мобільність - це плюс бездротових систем, при необхідності їх легко перенести на інше місце. Це актуально, коли ви орендуєте офіс або квартиру.

Зверніть увагу на те, що охоронна бездротова система включає в себе сирену, яка пронизливо і голосно оповіщає про тривогу, при цьому відлякує порушника і привертає увагу. Датчики також входять в комплект, вони необхідні для контролю за безпекою і цілісністю об'єкта.

Найчастіше саме датчики інфрачервоних променів виступають в якості детекторів. За бажанням можна на двері і вікна встановити датчики відкриття. Централь - це охоронний пристрій, який приймає, а потім обробляє сигнал, який посилають датчики, а потім оперативно передають його на телефон користувачеві і/або на пульт охоронної компанії.

Не варто забувати, що техніка - це добре, а поєднання автоматичної охоронної сигналізації з можливістю самостійно в потрібний момент подивитися відео з камер наблюденія- це значно краще. Наприклад, Ви встановили у себе на дачі бездротову автоматичну охоронну сигналізацію, і вона випадково спрацювала або спрацювала через маленької мишки, яка зачепила датчик. В результаті Вам потрібно кидати роботу і терміново мчати на дачу. В результаті Ви втрачаєте час і гроші. Тому вигідніше додатково поставити одну або кілька камер відеоспостереження, які включаються при спрацьовуванні сигналізації. Це дозволить Вам віддалено оглянути стан об'єкту, що охороняється і прийняти правильне рішення. Включення відеоспостереження тільки по спрацьовуванню сигналізації, дозволить збільшити ресурс роботи і знизити потік відеоінформації, переданої на телефон користувачеві і/або на пульт охоронної компанії.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод