Бездротова охоронна сигналізація

Величезна кількість підприємців віддають перевагу саме охоронним системам. Таким чином вони економлять на заробітній платі охоронців, не купують величезні системи спостереження. І при цьому все їхнє майно залишається цілим.

Варто відзначити, що жителі заміських будинків, дач і квартир також встановлюють бездротові системи. Їхнє майно буде в цілості, адже сирена спрацює в момент проникнення сторонніх людей в ваш двір або квартиру.

До головною гідності бездротової охоронної системи слід віднести дуже простий монтаж. Таку систему не складе труднощів встановити навіть не професіоналові, для цього не потрібні особливі інструменти і навички. Мобільність - це плюс бездротових систем, при необхідності їх легко перенести на інше місце. Це актуально, коли ви орендуєте офіс або квартиру.

Зверніть увагу на те, що охоронна бездротова система включає в себе сирену, яка пронизливо і голосно оповіщає про тривогу, при цьому відлякує порушника і привертає увагу. Датчики також входять в комплект, вони необхідні для контролю за безпекою і цілісністю об'єкта.

Найчастіше саме датчики інфрачервоних променів виступають в якості детекторів. За бажанням можна на двері і вікна встановити датчики відкриття. Централь - це охоронний пристрій, який приймає, а потім обробляє сигнал, який посилають датчики, а потім оперативно передають його на телефон користувачеві і/або на пульт охоронної компанії.

Не варто забувати, що техніка - це добре, а поєднання автоматичної охоронної сигналізації з можливістю самостійно в потрібний момент подивитися відео з камер наблюденія- це значно краще. Наприклад, Ви встановили у себе на дачі бездротову автоматичну охоронну сигналізацію, і вона випадково спрацювала або спрацювала через маленької мишки, яка зачепила датчик. В результаті Вам потрібно кидати роботу і терміново мчати на дачу. В результаті Ви втрачаєте час і гроші. Тому вигідніше додатково поставити одну або кілька камер відеоспостереження, які включаються при спрацьовуванні сигналізації. Це дозволить Вам віддалено оглянути стан об'єкту, що охороняється і прийняти правильне рішення. Включення відеоспостереження тільки по спрацьовуванню сигналізації, дозволить збільшити ресурс роботи і знизити потік відеоінформації, переданої на телефон користувачеві і/або на пульт охоронної компанії.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод