Відеодомофон - «за» і «проти»

Асортимент цього обладнання в магазинах відеоспостереження вражає уяву, а в Google взагалі, вичерпний огляд характеристик і рекомендацій розташовується аж на десятках тисяч сторінок.

Все ж для нашого неспокійного часу заходи безпеки зайвими не бувають, а тому відеодомофон давно перестав бути дивиною і на даний момент їм нерідко оснащуються квартири, офіси, будинки, школи і навіть дитячі садки.

До речі, монітор, який називається панеллю з вбудованою відеокамерою дистанційно управляє замком і лінією зв'язку, є основним елементом відеодомофона. При цьому основним завданням монітора є стеження за дверима і здійснення двостороннього зв'язку з відвідувачем. Монітор також надає вам можливість управляти дистанційно замком.

Взагалі, в домофонних системах, як правило, використовуються електромагнітні та електромеханічні замки. Зауважте, що замок підбирається виключно індивідуально з урахуванням поставленого завдання і особливостей експлуатації.

Електромеханічний замок, наприклад, відкривається натисканням кнопки з монітора. При цьому, коли немає електрики, він «перетворюється» в звичайний механічний замок. А ось електромагнітний замок закривається, притискаючи сильним магнітним полем пластину, прикріплену на двері замку зі зворотного боку дверної коробки.

Якщо вимикають електрику, то в таких випадках замок закривається автоматично, що повністю відповідає нормам і вимогам пожежно охоронної безпеки.

Зараз завдяки величезному асортименту замків імпортного та вітчизняного виробництва більшу частину часу займає вибір фахівців, які не тільки порадять правильний домофон, але і забезпечать його монтаж і обслуговування. Агентство Комплексної Безпеки займається цим питанням давно і успішно. Звертайтеся!

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод