Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Охорона вантажів

Охорона вантажів Охорона вантажів

Не дивно, що в століття неймовірного розвитку товарних відносин між містами, країнами і континентами виникає обґрунтована проблема збереження вантажів. Принципово важливо вміти не тільки укласти вигідний контракт, але і вміти відповідати всім його пунктам. Тобто, вантаж замовленого якості повинен прибути вчасно і в повній цілості.

З огляду на активізацію кримінальних елементів і структур, дуже важливо на сьогоднішній день забезпечити надійне транспортування вантажів. Це допоможе зберегти високий імідж і завоювати ще більшу довіру партнерів.

Супровід і охорону вантажів ви можете довірити в надійні руки, а саме, Агентству Комплексної Безпеки «Компанія« АКБ »». Тривалий досвід роботи, відмінна підготовка наших співробітників (в тому числі психологічна) та спеціальне обладнання в арсеналі засобів дозволять запобігти непередбачені ситуації, які можуть призвести до псування вантажу або його крадіжки.

Як наслідок нашої участі в транспортуванні вантажів, вам вдасться уникнути непередбачених збитков, а ваша репутація залишиться на все тому ж, високому рівні.

Ми гарантуємо вам спокій і безтурботність, оскільки для справжніх професіоналів завдання такого роду по плечу.

У кожній окремій ситуації ми розробляємо особливі маршрути проходження вантажу, простежуємо його охорону на всіх етапах, починаючи від завантаження, далі на всіх етапах проходження і закінчуючи розвантаженням. Ми знаємо справжню ціну людської праці, тому не перестаємо стверджувати, що безпека стоїть на першому місці.

Наші бригади, забезпечені спеціальними засобами, допоможуть вам не тільки зберегти в цілісності вантаж, що перевозиться, а й дозволять запобігти можливі збитки, пов'язані з даним видом діяльності.

Оптимальна схема переміщення вантажу розробляється індивідуально, а будь-які обставини прораховуються до дрібниць. Довіряйте тільки професіоналам!

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод