Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Відеоспостереження хмарного типу

В даний час відбувається поступове завоювання ринку хмарним типом відеоспостереження. Він створює можливість організувати систему з віддаленим типом доступу, який не вимагає серйозних грошових вкладень в обслуговування.
Багато проблем, які пов'язані з серверної роботою, роботою відеореєстратора, а також з провідними каналами, які передають інформацію, можна вирішити за допомогою хмари.
Хмарна система відеоспостереження має принципови відмінності від звичайних систем. Наприклад, в хмарі обробляється і зберігається інформація, яка надходить з камер.
Ці сервіси зазвичай, створюються тими, хто виробляє IP-обладнання, але бувають випадки, коли сервер може підтримати тільки роботу фірмових камер, що належать провайдеру.
Розробники продають своє програмне забезпечення, призначене для хмарних систем спостереження, операторам, або на цій базі створюють власну платформу.

Залежно від того, які умови побудови систем, прийнято виділяти кілька видів створення:
1. Створені компанією-монтажником. Даний спосіб характеризується тим, що хмарне відеоспостереження розроблено на базі IP обладнання інсталятора, який і монтує систему. Інформація, яку отримують з камер, за допомогою каналу приходить на сервер господаря хмари і знаходяться там весь період, який визначений договором.
Власник об'єкту, що знаходиться під охороною, отримує доступ до даних, створюючи запит або в режимі реального часу.
2. Створений, грунтуючись на smart-технологіях.
Таке відеоспостереження створюється за допомогою спеціально прошитих IP камер. Відразу після підключення, камера зв'язується з хмарою, з яким вони пройшли процес інтеграції виробником, потім реєструється і передає інформацію на сервер.
3. Створені провайдером системи відеоспостереження надаються постачальниками каналів Інтернету і серверів, на яких зберігається інформація. Це єдиний підходящий варіант для того, щоб побудувати глобальну систему відеоспостереження.
4. Універсальні системи не вимагають якихось особливостей від обладнання, а також сумісні з усіма різновидами камер IP. Компанія, яка розробила програмне забезпечення, надає доступ до хмари. Крім того, вона здійснює заходи щодо забезпечення швидкості, з якою передаються дані, а також стабільну роботу обладнання сервера.

Сервіси, що надаються хмарним відеоспостереженням.

Сервіс надає можливість швидкого створення працюючих в режимі реального часу систем відеоспостереження, а також працює за допомогою власного програмного забезпечення.
Сервіс допускає використання не тільки IP камер, але і аналогових, пов'язаних з моделями відеореєстраторів, які вони підтримують. Але, зручніше, звичайно, використовувати IP відеокамери нарівні з веб-камерами, які підключаються до персонального комп'ютера.
Для того, щоб запустити хмару, користувач повинен здійснити реєстрацію аккаунта на сайті, а потім завантажити спеціальне програмне забезпечення для комп'ютера або іншого пристрою. Переглядати потокове відео з камер найзручніше на сайті в особистому кабінеті.

Для споживача представлені наступні тарифні плани:
• Безкоштовний спосіб з можливістю установки двох камер і створення необмеженого локального відеоархіву, підключення повідомлень про незаконне русі на об'єкті спостереження.
• Преміум-тариф: оплачується одна камера з можливістю запису архіву на хмару. Існує також можливість експортувати відео в файлову систему і передавати доступ до спостереження.
• Професійний тариф дає можливість самостійного налаштування системи.

Кожен з таких тарифів дозволяє проводити трансляцію зображення на сайт, або ділитися ним в різних соцмережах.
Навіть непідготовлений користувач може користуватися таким обладнанням завдяки простий налаштуванню. Це, безсумнівно, сприяє розширенню сфер, в яких застосовується відеоспостереження і дозволяє виходити за рамки звичайної системи безпеки.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод