Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Інкасація

Гроші та іноземна валюта - це такі об'єкти особистого майна, які максимально часто піддаються протиправному посяганню.

Для захисту і забезпечення схоронності валюти, цінних паперів та іншої готівки, що є власністю власників, може використовуватися служба інкасації. Щоб забезпечити максимальну безпеку перевезень і супроводжуваних фінансових угод такі служби повинні вміло підбирати персонал, забезпечувати його кваліфікацію, перевіряти психологічну сумісність з екіпажем спецавтомобіля.
Щоб фінансові операції і перевезення цінностей були дійсно безпечними, необхідно строго дотримувати конфіденційність і забезпечувати захист інформації про майбутні операції. Часто в процесі того, як буде відбуватися угода, можуть озвучуватися і документуватися важливі дані, для яких дуже важливим є захист від поширення за межі учасників угоди.

Вибір служби інкасації

Тим компаніям, які хочуть забезпечити безпеку проведених фінансових операцій, необхідно підібрати надійну службу інкасації. У цьому випадку вони будуть застраховані від більшості небажаних наслідків, наприклад, витоку інформації, розголошення службових таємниць, розкриття важливих секретних даних, незалежно від того зафіксовані вони документально чи ні. Висока кваліфікація охорони забезпечить проведеним операціям і заходам повну безпеку.
Персонал, що набирається в служби інкасації, повинен відповідати великій переліку вимог. Перевірені служби набирають співробітників, що мають досвід роботи в інкасації не менше року, а загальний стаж служби в охоронному підприємстві - від трьох років. Кожен з них повинен мати водійські права і бути досвідченим водієм. Після того, як кандидати відібрані, їм видаються посвідчення, що підтверджують роботу в приватній охоронній фірмі.

Всі кандидати в обов'язковому порядку проходять психологічне тестування і перевіряються за допомогою поліграфа. Працівники приватних охоронних фірм повинні бути законослухняними, надійними, пильними. Крім цього, у них повинно бути хороше самовладання і бажання підвищити кваліфікацію. Охоронці-інкасатори регулярно підвищують рівень кваліфікації, відвідуючи правову, вогневу і фізичну підготовку. Навчальний процес включає в себе теоретичні питання відпрацювання практичних дій, максимально наближених до реальних умов.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод