Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Системи відеоспостереження за автостоянкою

Автомобільний ринок росте на очах, і кількість автомобілів з кожним роком стає все більшою і більшою.

Без автомобіля ми не мислимо сучасного життя. Але як тільки з'являється автомобіль, то перед його власником виникає питання, де його зберігати. Біля будинку під вікнами, в гаражі? Всі варіанти мають місце бути, але існує більш цивілізований спосіб - гаражні комплекси. Гаражний комплекс - це місце, куди поставивши свій автомобіль, хочеться сподіватися на його повне збереження. До цього ж, прагнуть і власники таких комплексів, залучаючи до їх охорони служби безпеки і найкращі зразки технічних новинок. Звичайно, присутність всюди озброєної охорони підвищує ступінь надійності, але при значних витратах на утримання величезного штату, коефіцієнт віддачі буде досить низьким. Він підвищується при різкому скороченні витрат, і збереженні надійності і безпеки. Цим гарантом може стати обладнання автостоянки сучасними системами відеоспостереження. При придбанні систем відеоспостереження, звичайно, найважливішим параметром буде якість продукції, яку гарантує виробник, але крім цього існує ще кілька параметрів, які необхідно враховувати.

1. Захист від вандалізму. Цілеспрямоване виведення відеокамери з ладу або просте хуліганство постійно наявні в нашому житті. Щоб не нести зайвих витрат на заміну відеокамер і тим більше, щоб не випадала якась ділянка території з поля зору спостереження, необхідно встановлювати такі камери, які будуть недоступні для сторонніх.

З цією метою їх встановлюють в недоступних місцях, а краще купувати приховані відеокамери, місце розташування яких дуже складно визначити, оскільки вони надійно маскуються.

2. При виборі відеокамери враховуйте клімат, в якому вони буду встановлені, а саме звертайте увагу на температурний режим, на випадання або відсутність опадів, це вже буде залежати від того, закритий гаражний комплекс Ви хочете обладнати або оснащуєте відкриту автостоянку. Клімат в Україні такий, що існує великий перепад температур, а також рясне випадання опадів.

3. Враховуйте вологість повітря. Хоча цей параметр так само відноситься до клімату, але на вологості повітря хотілося б зупинитися докладніше.

Велика кількість опадів, перепади температур, нагрівання поверхонь на сонці - ось ті складові наших погодних умов, які треба постійно враховувати, особливо якщо відеоспостереження ведеться на відкритому вуличному майданчику. Для захисту об'єктива відеокамери від опадів всю відеокамеру оснащують алюмінієвим кожухом, який сприяє відеозапису без перешкод. У стандартний набір системи відеоспостереження входять: відеокамери, що здійснюють зйомку; магнітофон для запису інформації, яка надходить від відеокамер; монітор, на якому демонструється показ знятої інформації; пристрої для обробки відеосигналу (мультиплексори, квадратори); а також, в комплект входять змінні об'єктиви, аксесуари і певне додаткове обладнання.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод