Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Вибір домофона

Для підвищення рівня безпеки у власній оселі вигідно використовувати домофон, який здатний передавати на гучномовець не тільки аудіоінформацію, але і виводити відео непоганої якості на монітор.
У плані вартості виграють перші версії, які прийнято називати аудіо-домофонами, що цінні підвищеною надійністю - часом вони без збоїв працюють десятиліттями в силу простоти конструкції. Варто гостю натиснути на кнопку виклику, як після ідентифікації, вхідні двері з легкістю відкривається за допомогою електро-дистанційного замка. Недарма, в більшості будинків висотної забудови, мешканці, зібравшись у складчину, намагаються встановлювати саме вищевказані версії домофонів.

Якщо важливо ще радикальніше підняти рівень безпеки, краще встановлювати в житло відеодомофони, які, крім якісного звуку, гарантують кольорове або чорно-біле зображення на екрані монітора з високою якістю. Можна вибрати версії з однією довгофокусною камерою, яка гарантує не тільки детальне зображення обличчя гостя, але і невелику площу навколишньої місцевості.
Кращими можна вважати домофони з декількома камерами, які встановлюються в різних напрямках безпосередньо на стіні будинку, що дозволяє побачити обстановку на власній або навіть на інших вулицях.
Голос гостя можна розпізнати двома способами - за допомогою телефонної трубки або гучномовця. Останній вид технології котирується в плані комфорту - руки людини, що знаходиться в будинку, залишаться вільними. Надійними можна вважати версії зі звичайною телефонною трубкою, що дозволяє гарантувати якісне звучання при будь-якій зміні погоди, тоді як у версіях з гучномовцями може відчуватися ефект дуплексу (свист) в разі настання грози. І моделі з трубками коштують на порядок дешевше, що й обумовлює їх популярність в міському або приватному секторі.

Вищевказана техніка виробляється в дротовому або бездротовому виконанні. Перший варіант котирується в плані зниженої вартості і надійності. Але якщо в будинку постійно буде відключатися електрика, краще вибирати бездротові моделі, оснащені власним акумулятором, що мають пряму дальність до 250 м, і оснащені високоякісним кольоровим монітором високої розподільчої здатності.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод