Багато підприємців намагаються економити на охороні своїх об'єктів і наймають для цих цілей одного або декількох сторожів. Ми ж пропонуємо не брати це в приклад, оскільки професійна охорона подібних об'єктів містить в собі такий комплекс заходів:

  1. Фізична охорона (один або кілька охоронців, закріплених на ввіреній їм ділянці території, які володіють усіма сучасними засобами охорони);
  2. Контроль доступу (обмежений в'їзд і вхід через КПП, перевірка документації на матеріальну цінність);
  3. Технічна охорона (відеоспостереження, пультова охорона тощо);
  4. Професійна оцінка і контроль ситуації під час надзвичайної ситуації, проведення заходів з ліквідації їхніх наслідків;
  5. Оперативне прибуття мобільної групи охорони в разі спрацювання сигналізації.

Якщо ви хочете, щоб об'єкт був зданий за планом і без порушення термінів, у чому, до речі, зацікавлені також і замовники, інвестори та забудовники, то просто зобов'язані взяти до уваги безпеку об'єкту, що будується. Адже розкрадання матеріальних цінностей, техніки і майна - це 100-відсоткова відстрочка результатів і додаткові фінансові витрати.

Загальна безпека будмайданчика

Будівельний майданчик - це фактор підвищеної небезпеки, адже в будь-який момент часу може статися непередбачувана ситуація, пов'язана з виходом з ладу складної техніки, халатністю несерйозних будівельників і просто нещасних випадків. Захистити від усього цього випадкових людей на будівництві може тільки контрольний пункт і постійний моніторинг служби охорони будмайданчика. Якщо ви дійсно хочете захистити своє майно і убезпечити себе від всіх можливих подій на будівельних об'єктах, зверніться в нашу компанію. Адже послуга, яку ми надаємо, заснована на таких найважливіших складових, як:

  1. Професійний ліцензований колектив співробітників, що мають величезний досвід в охоронній діяльності;
  2. Широкий асортимент охоронних послуг;
  3. Необхідне технічне оснащення;
  4. Використання новітніх охоронних технологій.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод