Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Вже давно визначено три основні причини, які штовхають людей на злочини, це потреба, жадання та жадібність. Останні два мотиви є здебільшого особистісними характеристиками злочинця, у той час як потреба є більш соціальним поняттям, саме потреба може примусити навіть найзразковішого громадянина на протизаконну дію. Саме тому, в умовах фінансової кризи помітно значне зростання злочинності, що вимагає більш ретельної роботи системи безпеки.

Саме погіршенням фінансового становища своїх громадян пояснюють істотне зростання злочинності західні спеціалісти. Вітчизняні правоохоронні органи теж відмічають значне збільшення економічної злочинності. І саме фінансовій кризі приписують основне значення у таких небувалих показниках рівня злочинності. Практично у всіх областях країни відмічається почастішання випадків зламів будинків та крадіжок. Зловмисники винаходять різні приводи для проникнення у приміщення. Цілі спектаклі розігрувалися для наївних громадян, щоб приспати їхню пильність.

Співробітники компанії АКБ рекомендують при спробі проникнення у квартиру незнайомих людей під виглядом співробітників соціальних служб або різних відомчих структур спитати телефон тієї організації, яка нібито їх направила, щоб подзвонити та уточнити, чи дійсно ці люди є представниками цих служб.

На жаль, потреба примушує людей йти на крайні заходи, і все, що Ви можете зробити для своєї безпеки - бути максимально уважним, або доручити свою безпеку професіоналам АКБ.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод