Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Вибір найкращого відеоспостереження для вашого об'єкта.

У наш неспокійний час питання охорони житлових і комерційних об'єктів дуже актуальне для багатьох. І в цій справі не обійтися без якісної, надійної камери відеоспостереження. Вона дасть вам інформацію про те, що відбувається і відбувалося в приміщенні або навколо нього за час вашої відсутності. До вибору комплекту відеоспостереження слід підходити серйозно і виважено, адже від цього залежить ваша безпека. Люди, які стикаються з цим питанням вперше, відчувають певні труднощі, в яких ми спробуємо зараз розібратися.

Основні критерії вибору кращої системи відеоспостереження

 

Камера повинна забезпечити оптимальний огляд території, що охороняється, тому при її покупці звертайте увагу на такі характеристики:

  • - кут огляду і фокусування;
  • - матеріал корпусу;
  • - світлочутливість;
  • - якість картинки.

Залежно від площі та форми об'єкту, що охороняється, вибирається камера з певним кутом огляду. Це може бути панорамна, середньо-наближена або портретна модель. Камера відеоспостереження з малим кутом огляду захоплює обмежений простір, всю кімнату з її допомогою неможливо побачити, проте вона надає можливість детально розглянути людей, що входять в неї. За необхідності спостереження за об'єктами, які розміщені в 30-40 метрах від камери, фахівці рекомендують вибирати пристрій з кутом огляду не більше 45 градусів. Якщо ви хочете охопити приміщення повністю, то цей показник повинен бути 90 і більше градусів.

Корпус камери повинен бути стійким до впливу навколишнього середовища. Якщо ви збираєтеся поставити її на вулиці, то вибирайте модель з вбудованою системою підігріву і вологонепроникним корпусом, що захищає від складних погодних умов. Якщо ви плануєте установку відеоспостереження на території, де велика ймовірність пошкоджень пристрою зловмисниками, не зайвим буде придбати модель в спеціальному антивандальному корпусі.

Від світлочутливості камери буде залежати якість її зображення в темний час доби. Якщо планується її цілодобове використання, в тому числі і вночі, то вибирайте модель з показником не вище 0,01 лк, вона здатна забезпечити хорошу видимість навіть при мінімальному рівні освітлення.

На якість відеозйомки впливає показник роздільної здатності кадру, чим він вищий, тим чіткіше буде картинка при наближенні. Даний параметр вимірюється в мегапікселях, 1 Мп - 1280х720 пікселів, цього достатньо для відеоспостереження за невеликим об'єктом. На сучасному ринку також є моделі з роздільною здатністю 12 Мп, що відповідають стандарту 4К, вони гарантують більш якісне зображення.

Правильне підключення камери відеоспостереження гарантує ефективну і довгу її роботу, тому схема монтажу повинна бути добре продумана і грамотно реалізована. Якщо ви стикаєтеся з цим питанням вперше, то краще довірити цю справу професіоналам, оскільки помилка в установці камери може коштувати вам надто дорого.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод