Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Інкасація коштів

Наше охоронне підприємство здійснює транспортування матеріальних цінностей в супроводі досвідчених інкасаторів. Наші фахівці добре підготовлені, мають необхідні знання та досвід, оснащені сучасним транспортом і засобами оборони.
Інкасація коштів - це комплекс дій, що включають в себе транспортування грошової маси під охороною інкасаторів між двома об'єктами. Найчастіше до об'єктів відносяться підрозділи торгових і фінансових підприємств. Дії інкасаторів чітко регламентовані і регулюються на законодавчому рівні.

Навіщо потрібна інкасація коштів
Наша компанія надає послуги з інкасації цінних речей, коштів, перевезення важливих документів і цінних паперів, гарантує їх безпечну доставку з пункту збору до місця призначення. Наша компанія має всі необхідні дозвільні документи, пройшла відповідне ліцензування і повністю відповідає національним вимогам з надання послуг інкасації. Послуги інкасаторів дозволяють:
• Безпечно транспортувати грошову масу з торгових залів і магазинів в фінансову організацію.
• Доставляти великі кошти з банківської структури на підприємство для великих покупок або виплати заробітної плати співробітникам.
• Перевозити грошові готівкові кошти між різними філіями фінансової установи.
• Поповнювати грошову масу в банкоматах співробітниками інкасаторської бригади, а також збирати виручку з терміналів.
Правила перевезення в кожному конкретному випадку обумовлюються і записуються в договорі між замовником і організацією, що займається інкасацією грошових коштів. Перед початком роботи ми укладаємо договір з нашими клієнтами, де чітко прописується відповідальної компанії за збереження майна.

Інкасація коштів в магазині
Всі дії, пов'язані з готівковими коштами, чітко регламентовані. Кожен касир повинен знати, як відбувається інкасація коштів. У магазинах передача виручки проводиться за наступною схемою:
• Касир знімає готівку і перераховує.
• Заповнюються необхідні супровідні документи: накладну, відомість і квитанцію.
• Гроші та відомість складаються в сумку, пломбується. При цьому пломба повинна залишатися незайманою до передачі сумки в фінансову організацію.
• Сумка передається інкасатору і заповнюється явочна карта.
• У свою чергу інкасатор підписує квитанцію і ставить печатку.
• Отримавши сумку з готівковими коштами, співробітники інкасаторської бригади звіряють суму, зазначену в заявочному листі.
Далі співробітники компанії і служби інкасаторів діють по зазначених інструкцій.

Інкасація коштів в банку
Всі дії, що проводяться нашою службою інкасації, строго регламентовані і чітко дотримуються.
Після того як сумка з грошима доставляється нашими співробітниками в банк, здійснюється передача грошових коштів і зарахування їх на рахунок клієнта. При інкасації коштів в банку, співробітник фінансової організації перевіряє супровідні документи, сумку на наявність пошкоджень, оглядає збереження пломби і наявність суми, прописаної в документах. Якщо все в порядку і вимоги дотримані, співробітник банку приймає готівку.

Після всіх процедур, інкасатори здають ключі, штамп і довіреність.
Передача грошових коштів кредитної організації за допомогою інкасації вимагає підвищеної відповідальності. Наша компанія зарекомендувала себе як надійного і відповідального партнера в сфері транспортування цінних вантажів.

Скільки коштують послуги інкасаторів
Наша компанія пропонує послуги з доставки грошей на вигідних умовах і за низькою ціною.

У кожному разі розрахунок ведеться за індивідуальними параметрами замовлення, але є загальні фактори, що впливають на вартість інкасації коштів в Україні. До них відносяться:
• Сума, заявлена для перевезення і передачі грошей.
• Довжина шляху прямування від місця збору до банківської організації.
• Кількість заявлених точок збору грошей від одного клієнта.
• Час доби.
• Обраний клієнтом спосіб охорони цінностей.
До факторів, що впливає на ціну перевезення коштів, додається також вид організації, яка надає послуги.
Ми гарантуємо надійність доставки грошей в банківську організацію в незалежності від обсягів заявленої грошової маси і складності маршруту. Ми несемо повну відповідальність за вантаж, що перевозиться, враховуємо всі можливі ризики і гарантуємо повну конфіденційність своїм клієнтам.
Скориставшись послугами нашої компанії, ви можете бути впевнені в безпечній передачі готівкових коштів і зарахування їх на свій рахунок.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод