Охорона офісних приміщень, аптек

ohr of

Всі ми потребуємо безпечних умов праці. Тому й не дивно, що все частіше на підприємствах, в офісах, торгових і розважальних закладах можна зустріти охорону і застосування різних систем безпеки.

Поширені випадки замахів і загрози життю безпосередньо на робочому місці змушують нас вдаватися до послуг охоронних агентств, щоб забезпечити своїм співробітникам безпечні умови роботи в офісі, а також забезпечити збереження майна.

Охорона офісу в Києві

ohrana-ofisovОхрана офісів в Києві - це одне з головних і відповідальних напрямів діяльності компанії компаній «Агентство комплексної безпеки». Саме такі установи, де зосереджена дорога техніка, апаратура, звітно-відомча документація і бухгалтерія та інші матеріальні цінності, стають бажаною метою для злодіїв і зловмисників. Тому система охорони і заходи безпеки в таких установах повинні бути продумані до дрібниць, а фізична охорона офісу в будь-який момент повинна бути готова до оперативного реагування.

ohr of2

Крім фізичної охорони офісу, до переліку послуг охоронної компанії АКБ також входить охорона квартир, будинків, супровід цінних вантажів по Україні та інші охоронні послуги.

ohr of3

Професіонали охоронного агентства АКБ захистять ваше фінансова установа від потенційної небезпеки із застосуванням найефективніших методів. Якщо у вашому офісі або на підприємстві ще не встановлена система безпеки, компанія АКБ пропонує вам свої послуги фізичної охорони офісу в Києві за вигідною ціною. Якщо у вас виникли питання, телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод