Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Ми живемо в XXI столітті в країні, яка несе звання незалежної, і давно не секрет, що поняття «за мною хвіст» не відноситься тільки до великих політичних діячів та революціонерів. У наш час об'єктом стеження може стати кожен, хто викликає до себе якийсь масовий інтерес і не обов'язково. Під категорію таких людей потрапляють не тільки політики, зірки шоу-бізнесу, а й блогери, журналісти, правозахисники або цивільні «обранці» боротьби за істину. Грубо кажучи, з цим може зіткнутися кожен. Що ж робити, якщо Вам здається, що за вами стежать?

По-перше, переконатися, що вам все-таки не здається, тому, що бурхлива фантазія може зіграти поганий жарт і перетворити похід по магазинах в параною. Якщо ж Ви дійсно комусь не догодили і за вами ведеться стеження, не варто геройствувати і намагатися йти по стопах Штірліца, і детектива Коломбо. Виявити, так це чи ні, можна просто почавши звертати увагу на дрібниці, помічаючи при цьому дивні речі.

Як правило, якщо за вами встановлено стеження, то воно проявляється в двох варіантах - приховане (зовнішнє спостереження) і видиме (психологічний тиск). Видиме говорить саме за себе. До Вас одного разу може підійти пара милих хлопців і на перший раз більш-менш мило та змістовно роз'яснити, що Ви робите не так і що буде, якщо Ви не припините так робити. Це момент залякування, який часто спрацьовує, але не залишає приємних спогадів і відчуттів.

Приховане спостереження виявити складніше, але можна. Зазвичай це супроводжується нелогічною поведінкою людей, так наприклад Ви дізнаєтеся, що хтось цікавився про Вас у сусідів, «випадково» помилилися домофоном або дивні дзвінки по телефону. Також варто звернути увагу, якщо одна й та сама людина не вперше зустрічається Вам в абсолютно різних місцях, але неодмінно в тих, де перебуваєте Ви. Увага періодично падає на вашу персону, погляд пильний і можливо десь навіть незграбний.

Стеження часто може вестися з машини, звертайте увагу на машини, які ви часто спостерігаєте біля свого будинку або офісу. Автомобіль може слідувати за вами, коли ви гуляєте тощо. Не варто занадто сильно звертати на себе увагу і махати головою з боку в бік, показуючи всім, що у Вас паніка. Ведіть себе невимушено. Є кілька способів періодично оглядатися, щоб не викликати підозри про ваші припущення: розмова по мобільному телефону, роздивляння в вітрини магазинів місцевість позаду себе, зав'язати шнурки якомога більше правдоподібно, зайти в магазин або кафе з великими шибками, в яких Ви зможете розглянути вулицю, зробити вигляд, що Ви виглядаєте автобус, присісти на лавочку і ще кілька прийомів, які мають одне золоте правило, Ви повинні при цьому виглядати природно і невимушено!

Якщо Ви з великою ймовірністю впевнені, що момент стеження присутній, то в першу чергу подумайте, хто і навіщо може це робити. Кому Ви перейшли дорогу або можливо, Ви викликаєте особливий інтерес в силу своєї діяльності. Потім, твердо усвідомте, що ні в якому разі не варто міняти лінію поведінки, інакше Ви явно покажете, що Ви в курсі того, що відбувається і якщо за вами стежать професіонали, тоді Ви взагалі можете втратити з поля зору ознаки і заспокоїться завчасно, тим самим дозволивши отримати всю інформацію про Вас, Вашу діяльність і піддати себе величезному ризику. Можна звернутися в правоохоронні органи, але знову ж таки не факт, що ваші підозри виправдані і це не гра вашої фантазії. Так що ж робити? Як дізнатися, хто і навіщо за Вами стежить, навіщо йому це потрібно і що робити ...

У таких випадках найбільш доцільно звернутися до фахівців які знаються на цих питаннях. Вони, після ретельної перевірки, точно скажуть Вам, є проблема або її немає. У разі позитивної відповіді, Вам буде надана повна схема проведення заходів, поведінки і пересторог, а також допомога в реалізації всього цього.

Не нехтуйте власною безпекою, життя у кожної людини одне і вчасно вжиті заходи, можуть зберегти не тільки матеріальний аспект, а й морально-фізичний. Все що вам необхідно - звернутися до нас, де команда професіоналів оперативно вирішить проблему та забезпечить надійний тил.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод