Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Всі ми відчуваємо почуття тривоги за збереження майна, коли залишаємо квартиру або будинок на тривалий час. Тому системи відеоспостереження користуються підвищеним попитом. Адже навіть муляж камери знижує ризик проникнення зловмисників в порожній будинок.

Крім того, попит на системи відеоспостереження підігрівається тим, що ціна на компоненти системи постійно знижується. А бурхливий розвиток мереж бездротової передачі даних призвів до того, що тепер власник може спостерігати за своїм будинком за допомогою смартфону в режимі реального часу.

Систему відеоспостереження можна організувати навіть з найпростішою веб-камерою. Для цього її потрібно підключити до домашньої мережі, яка має вихід в Інтернет. Камеру з'єднують з домашньою мережею або через USB-роз'єм, або використовуючи мережу Wi-Fi. Але така система допоможе вирішити лише найелементарніші завдання (фіксація фактів вандалізму в під'їзді).

Для вирішення більш серйозних завдань необхідно встановити відеоспостереження, в склад якого повинен входити відеореєстратор і кілька камер. Причому можна придбати повний побутовий комплект системи відеоспостереження, в якому всі компоненти ідеально взаємодіють один з одним. Ось тільки функціональні можливості у такого комплекту залишають бажати кращого (мало камер, невеликий обсяг пам'яті жорсткого диску, камери мають низький ступінь захисту). Тому якщо в продажу не вдається знайти комплект відеоспостереження, який би відповідав усім вашим вимогам, то доведеться купувати окремо всі необхідні компоненти, а потім формувати з них структуру системи відеоспостереження з необхідною функціональністю. Тому давайте з'ясуємо, як підібрати компоненти системи відеоспостереження?

Кількість камер повинна бути такою, щоб вони перекривали всі підходи до будинку. Тому навіть для попереднього підбору камер необхідний план заміського будинку або квартири. Адже якщо камера буде відслідковувати підхід до воріт або хвіртки заміського будинку, то вона повинна мати довгофокусний об'єктив. А ось для панорамного огляду потрібна камера з короткофокусним об'єктивом. Крім того, необхідно чітко визначитися зі ступенем захисту камери. Адже все залежить від місця її установки.

Тому остаточно з типом і кількістю камер можна визначитися лише після того, як будуть визначені точки установки камер на об'єкті. Але в будь-якому випадку якість запису камери повинна бути відмінною навіть в нічному режимі.

Для обробки і зберігання відеосигналів від камер можна використовувати звичайний ПК або відеореєстратор. Якщо система оснащена всього чотирма камерами, то оптимально буде використовувати ПК. В інших випадках потрібно буде придбати відеореєстратор. Тут варто зазначити, що навіть стислий відеозапис буде займати багато місця на диску. Тому потрібно відразу визначитися з тим, скільки часу запис буде зберігатися на диску. Адже якщо ви хочете зберігати дані досить довго, то доведеться додатково купувати ще і накопичувач даних. Причому одного накопичувача може і не вистачити для ваших потреб.

Але відеореєстратор здатний не тільки записувати, а ще й обробляти відеосигнал. Тому при появі на записі рухомого об’єкту відеореєстратор може відправити вам на телефон SMS-повідомлення або подати сигнал тривоги.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод