Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Перевезення та супровід цінних вантажів

Сопровождение грузовОдним з напрямків роботи нашого охоронного підприємства є перевезення і супровід цінних вантажів по Україні та за міжнародними маршрутами. Ми співпрацюємо з банками, логістичними та транспортними організаціями, а також з представниками малого і середнього бізнесу. Охорона і супровід вантажів - гарантія своєчасного прибуття в пункт призначення без будь-яких позаштатних ситуацій в дорозі. Гарантується захист на всьому шляху проходження від моменту прийому до передачі вантажу одержувачу.

Які вантажі потребують супроводі?

Ризик нападу на великовантажні автомобілі і товарні поїзди залишається досить високим, тому власники бізнесу прагнуть убезпечити себе і заздалегідь подбати про кваліфіковану охорону. Ми здійснюємо супровід вантажів по залізницях України, а також автомобільного транспорту.
Нашим клієнтам надається наступний перелік послуг:
• Супровід небезпечних вантажів. Такі речовини мають потребу в особливому контролі, який можуть забезпечити наші фахівці.
• Супровід негабаритних вантажів. Для них потрібен спеціальний транспорт і дотримання правил кріплення. Ми допоможемо забезпечити охорону протягом усього шляху прямування, співробітники допоможуть запобігти будь-які непередбачені випадки в дорозі.
• Збройний супровід цінних вантажів. Товари великої цінності привертають увагу злочинців, тому необхідно подбати про їх захист в дорозі.
Для захисту ви можете замовити послуги охоронців 6 розряду: вони пройшли спеціальну підготовку і відмінно знають, як реагувати в тій чи іншій небезпечній ситуації. Всі можливі небезпечні події відпрацьовані на тренуваннях, тому при раптовому нападі все охоронці будуть діяти грамотно і злагоджено. Послуги професіоналів - це гарантія захисту від будь-якої небезпеки.

4 кроку як замовити супровід вантажу

Звонок по сопровождению груза
Дзвінок
Зателефонуйте нам за телефонами:
(067) 659-06-60,
(067) 440-66-46
arrow
arrowСогласование цены по сопровождению
Узгодження ціни
Розрахунок вартості по наданні послуги
на підставі зібраних даних.
Договор и оплата
Договір і оплата
Підписання договору і виплата договірної суми за вартістю.
arrow
Сопровождение объекта
Супровід об'єкта
Наші фахівці приїжджають на об'єкт
і здійснюють його охорону.
 
Чому варто звернутися до нас?

Звичайний водій або експедитор не в змозі одночасно виконувати і функції охоронця, так як для цього потрібна спеціальна підготовка. Витрати на залучення професіоналів обходяться набагато дешевше покриття збитків, завданих раптовим збройним нападом злочинців. Охорона і супровід ж / д вантажів - це кращий спосіб гарантувати своєчасне прибуття і не турбуватися про збереження під час доставки.
Вибрати нашу компанію для захисту матеріальних цінностей на шляху стоїть з кількох причин:
• Високий професіоналізм. Відмінні фізичні дані і спеціальна підготовка допомагають нашим охоронцям успішно справлятися з будь-якими небезпечними ситуаціями.
• Персональна розробка плану перевезення та найбільш безпечного маршруту. Ми подбаємо про те, щоб вантаж був доставлений в пункт призначення відповідно до наміченого плану.
• Можливо відкрите і приховане супровід. Захист може не привертати зайвої уваги, при цьому транспорт все одно буде перебувати під постійним контролем.
• Оперативна реакція на будь-які позаштатні ситуації. Пильні співробітники вчасно відреагують на будь-який небезпечний поворот подій, щоб не допустити неприємних наслідків.
• Наявність спеціальної екіпіровки, засобів захисту і зв'язку. Все це допомагає контролювати вантаж при переміщенні, а також правильно реагувати при раптових небезпечних змінах ситуації.
Можливо супровід вантажів за кордон за маршрутами будь-якої протяжності. Якщо перевозяться товари мають високу вартість, краще не ризикувати і подбати про те, щоб вони вчасно прибули за місцем призначення. Наші послуги коштуватимуть недорого, залучення професіоналів не призведе до значного збільшення вартості перевезення.

Государственная лицензия у каждого сотрудника
У кожного співробітника агентства є державна ліцензія
Курсы повышения квалификации
Наші охоронці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ СУПРОВІД ВАНТАЖУ ПРЯМО ЗАРАЗ.
 


Физическая и психологическая форма
Всі співробітники перебувають у відмінній фізичній і психологічній формі
Медицинская помощь
Здатні надати першу медичну допомогу в критичній ситуації
 

Від чого залежить вартість наших послуг?

Послуги охоронців для супроводу вантажів в Харків і інші міста України, а також за кордон не потребуватимуть великих витрат. Ми пропонуємо доступні розцінки на всі види супроводу, для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок. Ми на постійних умовах співпрацюємо з логістичними та транспортними організаціями, складськими фірмами, іншими представниками бізнесу. Заощаджуйте на захист і при цьому гарантуйте своєчасну доставку будь-якого вантажу без будь-яких пригод. Вартість залежить від типу і кількості вантажу, протяжності маршруту, кількості охоронців і деяких інших умов. Вона розраховується за встановленими тарифами персонально для кожного клієнта. У всіх випадках наші послуги будуть коштувати недорого: витрати на залучення охоронців гарантовано окупляться відсутністю втрат через крадіжку вантажу. Щоб домовитися про співпрацю, зателефонуйте за вказаними номерами і обговоріть всі докладні умови. Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб гарантувати кожному вантажу надійний захист професіоналів!

Вартість послуги з супроводу вантажів від 40 грн/км (мінімальне замовлення від 100 км)

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод