Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Охоронна сигналізація для магазину

Професійна охоронна сигналізація для магазину - комплекс спеціалізованого технічного обладнання, призначеного для забезпечення безпеки відвідувачів, співробітників торгової точки, а також для збереження товару. Комплексний підхід до вирішення проблеми безпеки в магазині, який ми пропонуємо, допоможе максимально ефективно запобігти крадіжці і інші протиправні дії.

Затребувані системи охорони для магазинів

 • Сигналізація для магазину забезпечує охорону на декількох рівнях. До найпопулярніших можна віднести звукову систему, яка дозволить викликати групу швидкого реагування на місце події. Встановлена працівниками нашої компанії, така звукова охоронна сигналізація миттєво спрацює у разі несанкціонованого проникнення в приміщення через двері або вікно. Систему можна налаштувати в нічний і денний режими роботи. Крім того, вона може бути активована автоматично - відразу після того, як магазин закривається після закінчення робочого часу.
  Плюс даної системи в тому, що власник має можливість відстежувати стан об'єкта дистанційно через мобільний телефон. Ми зможемо реалізувати такі популярні на сьогоднішній день види систем, як:
  • Сигналізація для магазину, обладнана тривожним пультом.
  • Автономна захисна система - зі своїм джерелом енергоживлення.
  • Мобільні охоронні сигналізації.
  • Системи захисту спільно з організацією відеоконтролю.
  • Протикрадіжна система для магазину одягу та інших точок роздрібної штучної торгівлі.
  • Пожежні сигналізації для магазинів, а також багато інших різновидів.
  Для уточнення інформації з даного приводу зателефонуйте нашому консультанту за контактним телефоном.

Установка антікрадіжних систем

Для магазинів вельми актуальна установка антікрадіжних сигналізацій. Принцип її роботи полягає в тому, що на товар (будь то одяг або що-небудь ще) закріплюється спеціальний бипер - брелок. Якщо його не зняти, то при проходженні рамки з електромагнітним полем починає видаватися звуковий сигнал, який свідчить про те, що має місце спроба виносу неоплаченого товару. При необхідності ми можемо об'єднати монтаж такої системи безпеки з пультом оперативного реагування охорони. Слід пам'ятати, що ціна охоронної сигналізації для магазину у нас цілком доступна, при цьому фінансова вигода від її монтажу стане помітна в більшості випадків буквально через кілька днів.

Професійна установка сигналізацій в магазини

Тільки грамотно встановлена охоронна сигналізація для магазину зможе гарантувати повну впевненість у безпеці товару і людей. Наші фахівці володіють всіма необхідними навичками, знаннями та обладнанням для установки. Їм досконально знайома процедура монтажу систем захисту для магазинів будь-якого профілю і площі. Ми підходимо до вирішення поставлених перед нами завдань індивідуально і творчо. Дуже важливо уникати типових рішень при установці охоронних і сигналізаційних систем, щоб зловмисники не могли передбачити, в яких місцях розташовується пульт, електропроводка і т.д. Наші фахівці врахують і характер торгової точки - будь то продаж взуття чи одягу, канцелярських товарів, побутової техніки і т.д. Ми реалізуємо професійне обладнання для охоронної сигналізації - оригінальної якості та за прийнятними цінами. Не варто економити на якості обладнання. Хибна економія в кінцевому підсумку призведе до серйозних збитків.

Переваги звернення в нашу компанію

Звернувшись до нас за допомогою в монтажі охоронних систем для свого магазину, ви отримаєте:
• Гарантію якості придбаного устаткування і проведених монтажних робіт.
• Індивідуальний підхід до вирішення поставлених перед нами завдань.
• Доступні ціни.
• Можливість оптимального вибору видів охоронних систем для свого магазину.
• Безкоштовну консультацію по будь-яких питаннях, які вас цікавлять.
• Оперативність виконання всіх необхідних проектно-монтажних заходів на об'єкті.
• Весь комплект документації змонтованої на об'єкті системи.
Зверніться до нас вже сьогодні - наш фахівець приїде на об'єкт в будь-який зручний для вас час.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод