Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Сигналізація для гаража

Існує досить багато методів проникнення в гараж (пролом стіни (даху), підкоп, злом замка та інше). Тому для того, щоб не турбується за збереження своєї машини і іншого майна, необхідно зайнятися установкою сигналізації в гараж. Їх існує кілька видів, і у кожного є свої переваги і недоліки.

Автономні GSM сигналізації - це сигналізації, яка при проникнення повідомляє sms-повідомленням або дзвінком власника нерухомості. Їх перевага в автономному режимі, низька ціна. Але недоліком є ​​невелика кількість корисних функцій.

GSM сигналізації з підключенням на пульт. Їх головна перевага в наборі функцій. Туди входять радіомодуль для роботи з датчиками, вбудований акумулятор, для роботи при раптовому відключенні електричного живлення, додатково може використовуватися MMS камера і т.д. Недолік пояснюється дорожнечею.

Вартість сигналізації для гаража в Києві

Ціна на систему безпеки досить різна. Щоб дізнатися вартість сигналізації в Києві, досить проконсультуватися з фахівцями нашого агентства. Компанія "АКБ" відповість на всі виниклі питання щодо вибору сигналізації. І в разі укладення договору, якісно і своєчасно зробить підбір і установку устаткування.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод