Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Статистика стверджує, що приблизно кожні 10 хвилин у нашій країні здійснюється крадіжка, грабіж або розбійний напад. При цьому розкрити вдається лише половину злочинів… та тільки тоді, коли постраждалі звернулись у міліцію протягом 30 хвилин після скоєння злочину. А що робити, якщо, наприклад, людині дали довгоочікувану відпустку, та вона, задоволена, приїжджає у свій заміський будинок й там виявляє, що в будинку за її відсутності хтось побував? Двері відчинені, а всередині нема й половини майна! Її пограбували!

Існує кілька правил поведінки, перевірених практикою, які допоможуть вийти з цієї вкрай неприємної ситуації все ж таки з найменшими втратами.

Правило 1-е
Покиньте житло та негайно повідомте міліцію про те, що трапилося. Є мізерна ймовірність, що злочинець досі знаходиться в будинку, а це може бути ризиковано. Крадій, спійманий на місці злочину, може відреагувати цілком непередбачувано, і тоді ваше здоров’я та навіть життя може опинитися в небезпеці.

Правило 2-е
До прибуття співробітників міліції не чіпайте в будинку ніякі предмети, оскільки на них можуть бути відбитки пальців грабіжника, а саме вони частіше за все є помічниками у розкритті злочину. Завдяки такому речовому доказу ви можете сподіватися на повернення вкраденого майна.

Правило 3-є
У випадку, коли ви за роковим збігом обставин були присутні у будинку під час пограбування або спостерігали за ним збоку - обов’язково постарайтеся запам’ятати прикмети крадіїв, номери їхніх машин, у якому напрямку поїхали злочинці тощо. Психологи радять для відтворення картини того, що відбулося, закрити очі та чітко уявити собі злочинці, щоб потім за вашим описом спеціаліст міг скласти його фоторобот.

Правило 4-е
Складіть перелік (детальний) предметів, що вкрадено, та їхню приблизну вартість. Можливо, у вас навіть є фотографії деяких зниклих речей або документи, на яких зафіксовано важливі деталі: серійний номер, марка виробу тощо. Додайте їх до складеного переліку.

Правило 5-е
Спробуйте згадати, чи не потрапляли вам на очі останнім часом недалеко від вашого будинку якісь підозрілі особи. Якщо щось пригадуєте, обов’язково розкажіть про це.

Правило 6-е
Пройдіться по міських ломбардах. Буває, що зовсім неочікувано саме там виявляється вкрадена річ - через тиждень чи через місяць-два після крадіжки. Не робіть в цьому разі ніякої самодіяльності (це також може бути небезпечно), дайте можливість працівникам міліції виконувати їхні обов’язки.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод