Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація - необхідний інструмент забезпечення ефективного захисту від загоряння з будь-яких причин - будь то несправна проводка, злочинні дії або будь-які інші непередбачені ситуації.
Пожежна сигналізація являє собою складний комплекс пов'язаних між собою технічних засобів, покликаних в першу чергу своєчасно визначити місце і факт задимлення, виникнення загоряння ще до того, як воно переросте в повномасштабну пожежу. Мета установки будь-пожежної сигналізації під ключ - це оповіщення людей і протипожежних служб, збереження в цілості й схоронності матеріального майна, життя і здоров'я людей і тварин.

Призначення пожежної сигналізації

Установка пожежної сигналізації доцільна з різних причин. Як уже згадувалося, першочерговою її метою є інформування всіх осіб про ознаки загоряння, виражених як в появі задимлення, так і вогнища підвищеної температури.
В якості додаткових завдань, які виконує пожежна сигналізація, можна виділити такі, як:
• Віддалене задіяння тих чи інших автоматизованих засобів пожежогасіння.
• Розблокування контролюючих систем контролю доступу на об'єкт з метою полегшення проведення евакуаційних заходів.
• Передача тривожного сигналу на пульт, а також деякі інші функції, які будуть залежати від виду встановленої на об'єкті системи.

6 кроків як замовити послугу у нас


Звонок по пожарной сигнализации
Дзвінок
Зателефонуйте нам за телефонами:
(044) 593-34-25,
(067) 248-66-46
arrow
arrowВыезд специалиста по пожарной сигнализации
Виїзд фахівця
Ми забезпечуємо виїзд нашого фахівця по Києву.
Составление сметы по пожарной сигнализации
Складання кошторису
Розрахунок вартості обладнання, монтажних і пусконалагоджувальних робіт.
arrow
arrowДоговор и оплата пожарной сигнализации
Договір і оплата
Підписання договору і виплата договірної суми за вартістю.
Монтаж оборудования пожарной сигнализации
Монтаж обладнання
Наші фахівці приїжджають на об'єкт і здійснюють монтаж і установку
arrow
Оформление документов по пожарной сигнализации
Оформлення документів
Оформлення документів: акт введення в експлуатацію, експертний висновок ... і тд.
 
Які протипожежні системи пропонує наша компанія

В Залежно від виду пожежної сигналізації, вона може в себе включати різні компоненти. Зазвичай це:
• Приймальний блок системи - найважливіший елемент. Саме він контролює роботу датчиків, шлейфів, автоматичних засобів гасіння та оповіщення, а також інших елементів, що входять в структуру системи.
• Датчики диму - дозволяють ще на ранніх етапах загоряння вловити найменшу концентрацію диму в приміщенні і подати відповідний тривожний сигнал.
• Температурні датчики - вони забезпечать оповіщення в разі значного підвищення температури на ділянці, навіть якщо це не супроводжується появою диму.
• Сповіщувачі ручного типу - активують систему вручну за допомогою натискання тривожної кнопки або поворотом відповідного важеля.
• Автоматизовані сповіщувачі - включаються в роботу автоматично після спрацьовування датчиків, подають звукові, світлові та інші сигнали.
• Світлові табло - вказують напрямки шляхів евакуації, повинні бути добре видно навіть всередині сильно задимленого приміщення.
Наша фірма вже тривалий час займається монтажем та обслуговуванням пожежних сигналізацій на об'єктах самого різного призначення. Ми допоможемо вам зробити оптимальний вибір на користь тієї чи іншої протипожежної системи - в залежності від ваших побажань, фінансових можливостей та з урахуванням специфіки приміщення.


6 причин замовити пожежну сигналізацію у нас

Взаимодействие с МЧС
Взаємодія з МНС
Быстрое реагирование
Швидке реагування
Качественное обслуживание пожарной сигнализации
Якісне обслуговування
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ВАШОГО ОБ'ЄКТА.


Более 8 лет на рынке
Більше 8 років на ринку
Доступные цены
Доступні ціни
Бесплатная консультация
Безкоштовна консультація
 


Як замовити установку пожежної сигналізації на об'єкті

ПЯкщо вам потрібно облаштувати пожежну сигналізацію в квартирі, офісі, всередині будь-якого іншого приміщення, просто зателефонуйте нам або нанесіть особистий візит в офіс. Ми проведемо первинний огляд об'єкта в зручний для вас час, винесемо експертне рішення про можливість монтажу протипожежних охоронних систем.
Потім наші фахівці проведуть планування системи, складуть детальний кошторис робіт. Якщо вартість монтажних робіт пожежної сигналізації вас влаштує, наші кваліфіковані майстри швидко виконають всі необхідні монтажні заходи.
Неодмінним етапом введення пожежної та охоронної сигналізації у нас є оформлення всієї необхідної дозвільної документації у наглядових пожежних служб. Можете бути впевнені, що в разі звернення до нас, з цим у вас не виникне проблем. Роботи приймаються з оформленням відповідного акту в письмовому вигляді.

Переваги звернення в нашу компанію

11 Нам знайомі всі вимоги до протипожежної сигналізації, ми неухильно дотримуємося їх.
2. Ми забезпечуємо грамотний, максимально професійний підхід на кожному етапі облаштування пожежної сигналізації.
3. Видається письмово оформлена гарантія якості на обладнання пожежної охоронної сигналізації і на роботи по його монтажу.
4. Проводиться розрахунок вартості охоронної сигналізації з урахуванням індивідуальних параметрів об'єкта і безпосередньо обладнання.
Вартість монтажу пожежної охоронної сигналізації у нас завжди на самому доступному рівні, ви зможете бути повністю впевнені в безпеці свого майна, здоров'я людей і тварин.

Вартість установки пожежної сигналізації

ППеред початком монтажу наші фахівці обов'язково проведуть повне обстеження будівлі, визначать місця оптимального розташування всіх елементів охоронно-пожежної сигналізації, складуть проект. Тут важливо все:
загальна площа приміщень,
спосіб управління пожежною сигналізацією (автоматичний або ручний режим),
типи датчиків, які використовувалися при побудові системи,
враховується висота стель, кількість пожежних кранів, коридорів і виходів, наявність міжстельового простору,
кількість витраченого кабелю, гофри та кабельних каналів (тобто протяжність комунікацій),
ступінь складності електромонтажних робіт,
чи є необхідність застосування додаткової техніки та інше.
Якщо ви хочете самостійно розрахувати вартість установки пожежної сигналізації на вашому об'єкті, можете скористатися безкоштовною і зручною електронною формою на нашому сайті.
Як показує досвід, пожежна сигналізація найбільш ефективно працює в поєднанні з іншими системами безпеки. Наше агентство також пропонує супутні послуги з установки охоронної сигналізації. Ми завжди раді співпраці!

Вартість послуги з виготовлення проектної документації з пожежної сигналізації від 4200 грн.
Вартість послуги з обладнання, монтажу і налаштування пожежної сигналізації від 6500.

Обслуговування пожежної сигналізації

Компанія "Агентство комплексної безпеки" надає послуги з обслуговування систем пожежної сигналізації всіх існуючих типів і на будь-яких об'єктах і має значний досвід в обслуговуванні систем АПС.
Найчастіше при правильно виконаній установці і якісному обладнанні АПС, робота всієї системи протягом гарантійного періоду проходить без збоїв і поломок. Однак не варто нехтувати технічним обслуговуванням оскільки воно дозволить забезпечити безаварійну роботу пожежної сигналізації.
Обслуговування пожежної сигналізації і систем оповіщення проводиться з метою підтримки її в працездатному стані і включає:
щомісячне проведення планово-попереджувальних регламентних) робіт;
усунення несправностей;
заміну обладнання, що вийшло з ладу;
ведення експлуатаційної документації (акт первинного обстеження, акт технічного огляду, журнали реєстрації робіт з технічного обслуговування і ремонту пожежної автоматики, обліку відмов і викликів технічного персоналу)
консультування в питаннях експлуатації систем: інструктаж, навчання, надання вказівок;
надання технічних рекомендацій щодо поліпшення роботи системи
Вартість обслуговування пожежної сигналізації залежить від масштабу об'єкта, кількості та типу обладнання, складності системи і терміну її експлуатації.

Варіанти технічного обслуговування систем пожежної сигналізації:

1-й варіант: Договір на обслуговування АПС

Уклавши договір на обслуговування, ремонт системи пожежної сигналізації, клієнт знімає з себе всю тяжкість відповідальності за нормальне їх функціонування. За послугу щомісяця перераховує незначні суми грошей. В її обсяг входить не тільки ремонт, а й системна профілактика обладнання, оскільки воно завжди в роботі. Практика аутсорсингу доводить, що тільки таким чином легко домогтися від електронних систем високої ефективності при нульових збоях в роботі.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

  • роботи по демонтажу / монтажу обладнання, що вийшло з ладу, входить у вартість щомісячної оплати за обслуговування системи;
    гнучкі тарифи в залежності від ваших потреб і обсягів робіт;
    безкоштовна паспортизація об'єктів, визначення специфікації системи із зазначенням проблем і можливих способів її рішень - від економних до високобюджетних;
    гарантована реакція на заявку протягом 4 годин по м.Києву.

2-й варіант: Разове обслуговування за викликом

При разовому виїзді на заявку реакція по м.Києву складає 1 робочий день.

Звіт про виконану роботу за заявкою складається із: зазначення причини несправності, визначення термінів усунення, обсяг і вартість виконаних робіт.

Плата за виїзд фахівця для проведення діагностики в межах міста - 450,00 грн.

Плата за виїзд фахівця за межами міста - 600,00 грн.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

можливість використання підмінного фонду для обладнання системи, яке вийшло з ладу;
визначення специфікації системи із зазначенням проблем і можливих способів її рішень - від економних до високобюджетних.


Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод