Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Встановлення охоронної сигналізації

Наша компанія пропонує встановити охоронну сигналізацію в Києві, Одесі та інших містах України. Це надійний спосіб захисту від стороннього проникнення на будь-який об'єкт, вона оперативно реагує на проникнення зловмисників на територію, злом замків та інші протиправні дії. Подбайте про збереження свого майна, замовте монтаж повного комплекту обладнання для житлового, комерційного або промислового об'єкта.

Що входить в комплект?

Охоронна сигналізація - це набір пристроїв, призначених для фіксації порушення встановленого режиму і оперативного реагування на них. Вона включає в себе наступні компоненти:
• Датчики руху, а також контролю вікон і дверей. Вони фіксують несанкціоноване переміщення по території, а також відкривання шляхів для проникнення в будівлю. Датчик визначає факт відхилення від норми і передає інформацію до панелі управління.
• Панель управління. Вона приймає і обробляє сигнали, а потім передає команду виконавчим пристроям.
• Сигнальні пристрої. Їх завдання - оповістити про настання позаштатної ситуації. Сигналізація може бути світловою або звуковою.
• Елементи дистанційного контролю. Пультова охорона дачі, гаража або магазину передбачає передачу команди на пульт, після чого до місця події виїжджає чергова бригада охоронців.
Також набула широкого поширення охоронна сигналізація GSM з оповіщенням по телефону. При отриманні сигналу від датчиків руху інформація передається на мобільний телефон власника, що дозволяє вчасно вжити заходів. Такий варіант доречний, якщо на об'єкті постійно нікого не буває, і він потребує контролю на відстані. Щоб встановити охорону в офіс, магазин або будь-який інший об'єкт, зв'яжіться з фахівцями нашої компанії. Ми підберемо відповідне технічне рішення згідно поставлених завдань.

Послуги з установки сигналізації

Установка охоронної сигналізації - це можливість забезпечити будь-який об'єкт цілодобовим захистом, і при цьому скоротити кількість охоронців на об'єкті. Датчики контролюватимуть всі місця можливого проникнення зловмисників, вони оперативно зреагують на будь-яку тривожну подія. Після передачі сигналу на пульт охоронці виявлять причину події і вживуть необхідних заходів.
Нашим клієнтам надається повний набір послуг:
• Професійне консультування. Ви дізнаєтеся, як працює охоронна сигналізація і які варіанти найбільше підійдуть з урахуванням специфіки об'єкта.
• Підготовка персонального проекту. Для вибору недорогої охоронної сигналізації буде спроектовано персональне рішення. Враховується кількість можливих точок проникнення, особливості та розташування об'єкта, а також багато інших параметрів.
• Підбір обладнання та допомогу з закупівлями. Наші фахівці підготують детальний кошторис та розрахують необхідний комплект.
• Установка повного комплекту необхідного обладнання та налаштування робочих параметрів. Проводяться пуско-налагоджувальні роботи, щоб переконатися, що всі елементи діють узгоджено.
• Необхідна сервісне обслуговування. Періодичні перевірки і дрібний ремонт гарантують надійність - змонтована система не підведе в небезпечній ситуації.
Ми пропонуємо підключення пультової охорони магазинів, автостоянок, освітніх установ, офісних центрів і багатьох інших об'єктів. Також можлива установка пожежної сигналізації: датчики реагують на підвищення температури і посилення задимленості приміщень.

Скільки коштує охоронна сигналізація?

ЦЦіна охоронної сигналізації у всіх випадках окупається завдяки відсутності збитків від крадіжок і інших протиправних дій. Ми пропонуємо клієнтам персональний підбір найбільш доступних і ефективних рішень: ми можемо підібрати комплект обладнання відповідно до відведеного бюджету.
Вигідна ціна охоронної сигналізації в Києві та інших містах України дозволить без зайвих витрат забезпечити об'єкт повним комплектом захисного обладнання. Отримайте докладні консультації наших фахівців, щоб знайти найбільш економічне і ефективне рішення. Підготовка проекту і сама установка не займуть багато часу, наші співробітники оперативно впораються з поставленим завданням.
Вартість монтажу розраховується персонально залежно від обраного комплекту обладнання. У будь-якому випадку вона буде доступною: ми пропонуємо клієнтам вигідні розцінки на всі монтажні роботи. Зробіть замовлення вже сьогодні, щоб швидше гарантувати збереження майна і захист від стороннього проникнення на об'єкт.


Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод