Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Охорона будівельних об'єктів

Личная охрана Пропонована нами охорона будівельних об'єктів є важливою складовою процесу будівництва об'єктів будь-якого призначення - житлового, виробничого, торгового, офісного і т.д. Завдяки зусиллям наших фахівців, ви будете повністю впевнені в тому, що на будмайданчику не трапиться ніяких непередбачених ситуацій, пов'язаних з фактами крадіжки, псування устаткування, актами вандалізму і т.д.

Організація охорони будмайданчика

Охорона будівельних об'єктів реалізована у вигляді комплексу взаємопов'язаних заходів. Це:
• Контроль за несанкціонованим доступом на об'єкт - як автотранспортних засобів, так і людей.
• Охорона складу, де зберігається обладнання, техніка, будматеріали.
• Огляд автотранспорту при в'їзді на об'єкт з метою недопущення провезення заборонених предметів і речовин.
• Організація цілодобової охорони об'єкта охоронцями (можлива додаткова установка систем відеоспостереження).
• Патрулювання будмайданчика, а також інші необхідні для забезпечення безпеки заходи.


Етапи виконання роботи

Пропонована нами охорона будівельних об'єктів реалізується в індивідуальному порядку, з урахуванням характеру будівництва, ваших побажань і багатьох інших особливостей.
Ми зможемо на високому рівні забезпечити охорону об'єктів будівництва для приватних осіб і юридичних клієнтів. Організація охорони об'єкта будівництва у нас проходить ряд етапів: • Проведення попередньої експертної оцінки об'єкта - з урахуванням специфіки будівництва і ваших побажань. Цей етап передбачає оцінку загального стану території, ступеня надійності раніше організованих заходів забезпечення безпеки, матеріальної цінності техніки та іншого майна. Можна отримати будь-якого роду експертну консультацію. Для наших клієнтів вона здійснюється абсолютно безкоштовно.
• Складання докладного проекту реалізуються на об'єкті охоронних заходів. Проект складається на підставі даних, отриманих на попередньому етапі, після детального аналізу проведеного дослідження. У план включаються залучаються для організації охорони будівництва технічні засоби, людські ресурси. Позначаються оптимальні точки розташування охоронців, розробляється графік патрулювання об'єкту, що охороняється.
• Після складання плану і кошторису заходів з охорони об'єкта будівництва документація проходить затвердження у замовника. При необхідності наші фахівці допоможуть внести ті чи інші зміни в кошторисну документацію з метою оптимізації витрат.
• Укладення договору з детальним зазначенням обов'язків і прав усіх сторін даної угоди.
• Далі проводиться монтаж технічних засобів. Буде виконана професійна і швидка установка обладнання, облаштовано контрольні і пропускні пункти. Якщо є необхідність, будуть детально проінструктовані працюють на об'єкті сторожа, будівельники та інший персонал.
• Проводиться тестування всієї системи охорони у всіх можливих режимах. Даний етап необхідний для виявлення вузьких місць в розробленій системі. Якщо будуть виявлені ті чи інші недоробки, вони, відповідно, підлягають негайному усуненню.
• Введення охоронної системи в штатне функціонування.
Під час функціонування комплексу охоронної системи на будівництві проводиться сервісне обслуговування всього обладнання. При необхідності буде проведено оперативний ремонт. У разі виникнення позаштатної ситуації можливий виїзд додаткової команди оперативного реагування.
Кожен з перерахованих етапів є вкрай важливим для чіткого і якісного виконання. На кожному з них наші співробітники виявляють максимальний професіоналізм і високий рівень компетентності.
Вартість наших послуг знаходиться незмінно на мінімальній позначці по регіону. У разі будівництва будинку або будь-якого іншого об'єкта заходами безпеки нехтувати ні в якому разі не можна. Можливі збитки може виявитися куди більш дорогим, ніж замовлення повного комплексу охоронних послуг у нас в компанії.
Якщо вам потрібно замовити охорону будівельних об'єктів в Києві - телефонуйте в нашу компанію вже сьогодні. Ми в мінімальні терміни реалізуємо повний комплекс необхідних заходів за прийнятними цінами.

Вартість послуги з охорони будівельних об'єктів від 980 грн/добу

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод