Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Охорона підприємств

Охрана предприятийОхорона підприємств забезпечить надійний захист виробництва від багатьох факторів ризику. Наша компанія в повній мірі забезпечить надійність і конфіденційність. Охорона підприємства - складний комплекс тісно взаємопов'язаних робіт і заходів, що реалізуються на самих різних рівнях.

Призначення охоронних заходів


    Цілями організації охорони підприємства є:
  • Контроль доступу на об'єкт, недопущення несанкціонованих проникнень на територію.
  • Запобігання спроб розкрадання майна підприємства - як сторонніми особами, так і співробітниками підприємства.
  • Запобігання фактів промислового шпигунства.
  • Забезпечення збереження і конфіденційності документації організації.

Особливу увагу слід приділити і пожежній безпеці підприємства. Це окремий комплекс заходів, який буде ефективний, якщо включити його до складу інших охоронних послуг, які пропонує наша компанія.

Заходи з охорони підприємства

Охорона підприємств, що замовлена у нас в компанії, буде реалізована на самих різних рівнях і з використанням сучасних технічних засобів. В даний момент до найбільш ефективним і добре себе зарекомендували заходам безпеки відносяться наступні:
1. Пультова охорона підприємства. Одна з найбільш ефективних заходів, яка зарекомендувала себе з найкращої сторони і пройшла перевірку часом. У разі спрацювання сигналізації тривожний сигнал передається на черговий пульт, після чого на місце відправляється група оперативного реагування.
При цьому важливо встановити максимально якісне обладнання, яке не підведе в потрібний момент, виключить випадки помилкового спрацьовування. Саме таке обладнання і пропонує наша компанія.
2. Ще один ефективний спосіб реалізувати охорону на об'єкті - встановити систему відеоспостереження. Таким чином можна буде в режимі реального часу відслідковувати все, що відбувається на виробництві.
Як показують відгуки тих, хто вже змонтував дані системи, значно підвищилася дисциплінованість співробітників, практично звелися до нуля випадки крадіжки на виробництві. А в разі виникнення нещасного випадку запис з камер спостереження може послужити вагомим аргументом при «розборі польотів».
Ми зможемо якісно спроектувати систему відеоспостереження на вашому підприємстві з нуля - з урахуванням можливих «мертвих зон», ваших побажань і специфіки діяльності підприємства. Все пропоноване нами устаткування відрізняється високою якістю і винятковою надійністю в експлуатації.
Крім того, ми готові реалізувати на вашому підприємстві комплексну охоронну сигналізацію.

Вона включає в себе повномасштабний комплекс детекторів і датчиків контактного і безконтактного типів. Виключаються факти помилкового спрацьовування. А ось зловмисники гарантовано не зможуть безкарно проникнути на об'єкт.
Завдяки встановленню системи охорони на заводі і будь-якому іншому підприємстві, можна буде забезпечити конфіденційність виробництва від сторонніх очей, в тому числі, і конкурентів. Виключаються і присікаються можливі випадки внутрішнього і зовнішнього розкрадання, несанкціонованого проникнення на територію.

Організацію фізичної охорони, контроль прилеглої території.

Залежно від вимог замовника і ризику проникнення зловмисників на територію промислового об'єкта або всередину будівлі, співробітники АКБ організовують фізичну охорону такого об'єкта, з постійним наглядом за збереженням порядку на його території. Охорона заводів, що включає таку міру безпеки, може бути реалізована або методом установки систем відеоспостереження за об'єктом і прилеглої до нього території або ж шляхом надання фізичного контролю.

Отримуючи замовлення на надання такої послуги, як охорона підприємства будь-якого типу, ми обмірковуємо і контролюємо процес забезпечення безпеки території замовника.

Плюси звернення до нас

Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на реалізацію індивідуального підходу при вирішенні завдань щодо забезпечення комплексної безпеки на вашому виробничому об'єкті, включаючи складські та офісні приміщення.
Наші фахівці грамотно спроектують і виконають монтаж необхідних охоронних систем. У штаті нашої компанії працюють висококваліфіковані інженери, охоронці, які встигли себе зарекомендувати з найкращого боку.
Ми ознайомлені з усіма санітарними, пожежними та іншими вимогами, що діють на території країни. Тому ніяких проблем з дозвільними та наглядовими організаціями в разі співпраці з нами у вас гарантовано не виникне. Ми співпрацюємо як з приватними підприємцями, так і з юридичними клієнтами.
Вартість робіт по організації охорони цілком доступна. Остаточні розцінки озвучуються після складання детальної кошторису - з урахуванням всіх нюансів. Це є гарантією того, що ви не будете переплачувати зайвого, а оплатіть тільки проведені за фактом роботи.
Нами видаються довгострокові гарантії як на самі роботи, так і на матеріально-технічні засоби, які потрібні були для організації охорони.

Вартість послуги з охорони підприємств від 1150 грн/добу

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод