Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Фізична охорона периметра (КПП)

Наша компанія надає послуги з фізичної охорони периметра (КПП). Ви можете звернутися до нас, незалежно від того, чи знаходиться у вашому володінні приватна земельна ділянка або об'єкт комерційного призначення. Ми співпрацюємо з приватними особами та юридичними клієнтами.
Використовуючи інноваційні охоронні технології, а також високоякісне та надійне обладнання, ми гарантуємо надійну охорону периметра будь-якого об'єкту. Всі системи будуть спроектовані в індивідуальному порядку - з урахуванням специфіки об'єкта і ваших особистих побажань..

Комплекс охоронних заходів на периметрі об'єкта

 • Фізична охорона периметра (КПП) передбачає реалізацію багаторівневого підходу:
  • Складання проекту і планування охоронної системи на об'єкті.
  • Здійснення необхідних монтажних робіт.
  • Сервісне обслуговування та проведення ремонту обладнання.
  • Патрулювання ввіреного об'єкту.
  • Ведення спостереження в цілодобовому режимі, включаючи відеоспостереження на периметрі.
  Всі роботи, описані вище, а також багато інших виконуються професійно підготовленими фахівцями нашої фірми і за цілком доступними для всіх розцінками.

Які технічні засоби ми використовуємо

Для того щоб охорона периметра (КПП) була реалізована на високому рівні, необхідно забезпечити комплексний підхід - із залученням не тільки кваліфікованих співробітників, але і сучасних технічних засобів.
Для захисту периметра ввіреного об'єкту наша компанія готова запропонувати ряд інноваційних технічних рішень:
• Радіохвильові охоронні системи.
• Відеоспостереження на об'єкті, спроектоване у відповідності з усіма правилами і реалізоване з залученням сучасних технічних засобів. Відеоспостереження є надійним охоронним інструментом, який не тільки проінформує диспетчера про факт виникнення позаштатної ситуації, але і допоможе запобігти їй.
• Система ємнісного детектування периметра. Так звані ємнісні сповіщувачі працюють в парі з антенами, що формують захисне поле. У разі впровадження всередину такого поля будь-якого об'єкта, його стан змінюється, відповідно, на пульт подається сигнал тривоги. При необхідності можна налаштувати систему таким чином, щоб вона не реагувала на птахів і тварин.
• Використання інфрачервоних датчиків руху. Як показала наша практика і відгуки клієнтів, цей тип виявлення можна вважати одним з найбільш ефективних як для використання зовні приміщень, так і всередині них. Все перераховане вище реалізується з урахуванням індивідуального підходу в кожному конкретно взятому випадку. Нашими фахівцями враховуються всі нюанси, включаючи погодні та кліматичні умови, рельєф місцевості і т.д. Крім цього ми можемо запропонувати і такі традиційні охоронні методи, як патрулювання підприємств озброєною охороною.

Завдання, які вирішуються

Пропонована нами охоронна сигналізація периметра допоможе ефективно вирішити комплекс першочергових завдань, які так чи інакше пов'язані із забезпеченням високого рівня безпеки на об'єкті:
• Фіксація факту порушення охоронної зони за рахунок застосування найсучасніших технологічних рішень.
• Оперативний виклик груп швидкого реагування з метою припинення правопорушення та затримання зловмисників.

При необхідності ми проводимо сервісне технічне обслуговування обладнання, здійснюємо консультативну допомогу нашим замовникам, навчаємо персонал, що працює у клієнта.

Чому варто довірити охорону периметра саме нам

Вибравши нашу компанію в якості виконавця послуг з організації охорони периметра, ви отримаєте гарантію безпеки вашого майна і осіб, які перебувають всередині периметра, що охороняється. Ми виконуємо широкий спектр заходів щодо впровадження охоронної системи периметра (КПП) і безпосередньо з проведення охоронних дій на об'єкті. Ми надаємо послуги на вигідних умовах і гарантуємо високу якість.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод