Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Охорона будинків, котеджів, дач

Охрана домов Ми надаємо послуги охорони будинків, котеджів, дач та інших об'єктів житлового призначення. Для цього у нас є всі інженерно-технічні засоби, а також штат професійних співробітників, готових будь-якої миті прийти на допомогу вам і вашому майну.
Ми розуміємо, що фізична охорона будинку - найбільш ефективний і надійний варіант вирішення проблем безпеки. Ми рекомендуємо замовити у нас установку охоронної сигналізації. Після спрацьовування на місце виїде група оперативного реагування, завдяки чому буде не тільки припинено правопорушення, а й затримані самі його учасники.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Що включено в систему охорони котеджу

Якісна охорона приватного будинку або території котеджу включає в себе комплекс взаємопов'язаних між собою заходів, націлених на вирішення поставлених завдань на різних рівнях. До основних методів, що реалізуються нами належать:
• Облаштування поста охорони. Таким чином, можна буде здійснювати контроль доступу осіб на територію дачної ділянки або котеджу.
• Організація пропускного режиму - сюди входить контроль доступу не тільки автомобільного транспорту, а й фізичних осіб. При необхідності буде організований огляд вмісту вантажу. Сторонні особи будуть допущені на територію лише після того, як про це сповістять власників житла, а ті, в свою чергу, дадуть дозвіл на це.
• Організація відеоспостереження - по периметру ділянки і всередині приміщення. Як показала практика, саме відеоконтроль є найбільш ефективним рішенням забезпечення безпеки для дачного будинку, особливо, у відсутності господарів.
Патрулювання території заміського будинку. Ми розробляємо оптимальні маршрути патрулювання, графіки роботи патруля.
Обладнана нашими фахівцями охоронна сигналізація дозволить вам бути спокійними за збереження свого майна і комфортність проживання.
Наполегливо рекомендуємо обладнати свій будинок пультовою охоронною сигналізацією. Вона має масу переваг перед усіма іншими охоронними методами. Адже в будь-який момент за тривожним сигналом будуть відправлені наші співробітники з групи швидкого реагування.
Сигнал тривоги може бути активований як вручну - самими господарями, так і в автоматизованому режимі.
Наприклад, якщо буде порушена цілісність замку, відкриті вікна або двері. Завдяки розстановці по всій території і всередині будинку спеціальних датчиків руху, жодне несанкціоноване проникнення не залишиться непоміченим. При цьому абсолютно виключаються факти помилкового спрацьовування, наприклад, через птаха або тварини.
За бажанням клієнта може бути забезпечена система оповіщення на мобільний пристрій - смартфон або планшет. Сучасні технічні засоби відеоспостереження - такі, як веб-камери, - дозволяють передавати картинку на далекі відстані прямо на телефон власника житла.

Вартість послуги з охорони будинків, котеджів, дач від 980 грн/добу

Довірте свою безпеку нашим професіоналам

Наша охоронна організація гарантує надійність і високий рівень професіоналізму. Довірте охорону свого житла нашим кваліфікованим співробітникам. Ми подбаємо про недоторканність вашого домоволодіння. Це виявиться особливо актуальним в разі вашої відсутності на дачі або в котеджі. Концепція нашої компанії - якісний захист будинку - це не розкіш, а відповідність реаліям сучасного комфортного життя.

В якості свого головного завдання ми бачимо ефективне впровадження охоронних послуг на самих різних рівнях для того, щоб люди могли себе почувати в цілковитій безпеці і бути впевненими в безпеці свого майна. Ми гарантуємо, що організована нами охорона будинку, котеджу, дачі буде реалізована на високому рівні, причому, за доступними розцінками.
Перевагою звернення до нас можна вважати і те, що остаточний розрахунок цін на всі послуги, що надаються буде проведено в індивідуальному порядку - з урахуванням всіх нюансів і ваших особистих побажань. Завдяки цьому, вам не доведеться переплачувати зайвого.

Щоб задати ваші запитання щодо організації охорони котеджу, дачі і т.д., просто зателефонуйте нам уже сьогодні або нанесіть особистий візит в офіс.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод