Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Протикрадіжне обладнання

Перешкодити незаконному виносу товарів з торгових точок, супермаркетів, магазинів, майна, що знаходиться в розпорядженні підприємства, допомагає система проти крадіжок.

Дана система забезпечує захист товарів та виробів, що знаходяться в розпорядженні підприємства.

При бажанні пронести товар зазначений маркуванням без оплати, проходячи, спеціальні стійки на виході з магазину, спрацює система звукового, а так само світлового оповіщення. Різноманіття видів і комплектації таких систем, розширює можливість їх використання.

Специфіка функціонування систем «антизлодій»
Використання таких систем в магазинах, зокрема прикріплення до товарів спеціальних пристроїв, дозволяє вивести на новий довірчий рівень відносини між клієнтами і магазинами самообслуговування. Встановлення таких відносин, сприяє збільшенню прибутку підприємства, оскільки власники впевнені у збереженні свого товару.

Після проходження процедури оплати, прикріплені пристрої, прибираються за допомогою спеціального пристрою для їх знімання, спеціальні бирки проходять деактивацію магнітом, за допомогою пристрою сканування штрих-кодів. Це спрощує роботу касирів і приховує антікражние мітки.

Пристрої запобігання крадіжок є частиною загальної системи безпеки і блокування доступу, і має такі переваги:
• Зводять до нуля можливість пронести товару без оплати на касі.
• Спеціальні стійки і обладнання відлякують охочих зробити крадіжку товарів.
• Мінімізують витрати на охоронний персонал та засоби відеоспостереження, завдяки високій захисної ефективності.
• Сприяючи запобіганню крадіжкам, збільшують дохід торгових точок, магазинів і т.д.
• Чи не несуть шкоду роботі магнітних та електронних пристроїв відвідувачів.
• Витрата електрики при роботі мінімальний.
• При зміні зовнішніх умов використання, перестроювання не вимагає зусиль.

Специфіка установки спеціальних міток дозволяє зафіксувати проміжок між стійками 1,2-1,8 м, що полегшує провезення габаритного товару і візків.

Завдяки своїй універсальності, обладнання може використовуватися в магазинах, в мережах аптек, в бібліотеках, а також в точках по контролю за винесенням різних виробів.

Завдяки безперервному вдосконаленню систем запобігання крадіжок, великі виробники, такі як Китай, Росія, Японія, мінімізують можливість скоєння крадіжок в магазинах, що позитивно позначається на динаміці прибутку. Установка в спеціальні рамки метало-детектора, що виявляє у відвідувача магніт для розблокування магнітних захисних міток, є новітньою розробкою виробників.

Переваги систем «антизлодій»
Відмінними характеристиками таких систем є:
• різноманітність об'єктів для установки (торгові центри, магазини, промислові підприємства і т.д.);
• відсутність згубного впливу на роботу різних електромагнітних приладів;
• спрощена система налаштувань і обслуговування;
• зведення до мінімуму помилкових спрацьовувань;
• скорочення витрат на охоронний персонал;
• попередження крадіжок.

Види датчиків
Вибір типу датчика обумовлен товарної специфікою. Існує два типи:
1. Гібкій датчик. Являє собою вузький прямокутник, з наявністю штрих-коду. Знаходиться поверх продукту або товару. Має гнучку і малопомітну конструкцію, що дозволяє не деформувати стан товару. Так як залишається на товар після покидання магазину, є видатковий матеріал. Недоліком є можливість екранування за допомогою фольгованого скотча на залізних банках.
2. Жорсткий датчик. Основою при виготовленні служить твердий пластик, що не дає злодієві легко зняти його з упаковки без інструментів. Має спеціальну форму і кріплення, що дає можливість прикріпити його до товарів. Датчики дорожче повідомляють, що датчик намагаються зняти. Використання багаторазове. Датчики на касі знімаються. Якщо вид товару не дозволяє використовувати звичайний датчик (сумочки, парасольки і т.д.), тоді в доповненні ставиться маленький сталевий трос або ремінець і розміщується не на товар, а поруч з ним, будучи додатковим кріпленням. Негативним моментом є той факт, що при неправильному розташуванні, він заважає примірці речей. Так само він не підходить для картонної упаковки, так його легко зняти, пошкодивши цілісність упаковки.

Зняття захисних датчиків
1. Магнітні ключі для жорстких бирок. Інша назва біперос'емнікі або алармос'емнікі дуже широко використовуються. Принцип полягає в магнітної силі, яка ефективно і з легкістю відкриває магнітні ключі.
2. Радіочастотний деактиватор - панель. Миттєво справляється з захисними етикетками на відстані 45 см. Чи не шкодить системам. Відрізняється простотою і надійністю.

Принципи обслуговування
З огляду на систематичне використання (персонал, покупці), постійно змінюється електромагнітне поле при продажах і використанні електро- і радіопристроїв. Тому своєчасна діагностика систем і комплектуючих захисту від крадіжок, дозволяє запобігти несправності в його роботі, зафіксувати і вчасно усунути всі знайдені неполадки.
Обслуговування систем «антизлодій» - це сукупність професійних дій для перевірки і налаштування всіх компонентів системи. Вони включають в себе:
• Установка та зняття непридатного обладнання;
• Діагностика та усунення неполадок на місці;
• Установка резервного обладнання на час ремонту;
• Перевірка кабелів і живлення;
• Установка та оновлення програмного забезпечення.

При невеликих обсягах роботи, обслуговування здійснюється штатними робітниками, з урахуванням оснащення торгових майданчиків. Згідно зі статистичними даними 2-4% від прибутку становить збиток від крадіжки в торгових точках.

Окупність таких систем дорівнює приблизно рік, однак, у великих торгових точках, з великим обсягом продажів, може дійти до 3-4 місяців.

Дане бізнес вкладення захищає товар, а відповідно і мінімізує витрати від псування і крадіжки товарів. Сучасні технології мінімізують витрати на експлуатацію та сервісне обслуговування, що дає змогу з легкістю вирішувати всі необхідні завдання. Що стосується труднощів з вибором інструментів захисту бізнесу, слід звернутися за професійною консультацією, так як професійна допомога виступає гарантом прийняття правильного рішення при виборі засобів захисту бізнесу.

Відповідальний вибір обладнання для запобігання крадіжок в сьогоднішньому світі - обгрунтована необхідність, так як одночасно з вдосконаленням технологій захисту, удосконалюються і способи вчинення крадіжок.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод