Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Захист будинку

Якщо у вас в квартирі стоїть звичайна, а не антивандальна двері, то на будівельному ринку можна купити за 300 грн. накладку від силового розтину. Вона додатково зміцнює вхідні двері, не дозволяючи їх віджати.

Відеодомофон

В останні роки цей пристрій приходить на зміну звичайному домофону. Його основний плюс - можливість бачити того, хто знаходиться за дверима, не даючи знати про свою присутність. А ще він дозволяє записувати те, що відбувається зі звуком і датою реєстрації за допомогою датчиків пам'яті і руху. Середня вартість - від 1000 грн., з установкою - від 3000 грн.

Навіть муляж камери зовнішнього спостереження, закріплений на сходовому майданчику, стане в нагоді. Миготливий світлодіод сигналізує непроханим гостям, що камера пише. І коштує всього близько 150 грн.

Пультова охорона

В даному випадку вас охороняє МВС або приватне охоронне агентство. У квартирі встановлена сигналізація, яка в разі несанкціонованого проникнення, викликає патруль. Оперативно приїжджає група швидкого реагування. Це дуже зручно, коли ви надовго поїхали з дому у відпустку, відрядження або на дачу. Відключається охорона за допомогою пароля. Ціна питання установки - від 7500 грн. Щомісячне обслуговування - від 180 грн.

Ось ще кілька корисних технічних засобів. Електронний дверний стопор кладуть за двері, їдучи. Якщо її відкриють, стопор блокується і включає сигнал тривоги. На Амазон можна купити за 12 євро.

Ваша присутність будинку допоможуть також зімітувати такі пристрої як імітатор включеного телевізора (ціна близько 340 грн.) і електронний сторож. Останній, маючи спеціальний сенсор, вловлює рух через стіну і відтворює голосний гавкіт собаки. Варто близько 1630 руб.

Йдучи з дому навіть ненадовго, замикайте двері і на балкон. Відкриті вікна - майже те ж саме, що і відкриті двері. Їх закрийте теж. На будівельних ринках продаються поперечні засувки і пристрої для захисту дверних і віконних петель. Вони не дозволять вбити або віджати вікна і двері. Їдучи надовго, використовуйте прилади з ефектом присутності, які створюють рух, світло і звуки. Рекомендується залишити сусідам і родичам не тільки свій номер мобільного телефону для зв'язку в екстрених випадках, а й ключ від поштової скриньки. Найчастіше багато пошти, що виглядає з нього, залучають грабіжників.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод