Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Контроль доступу та охоронець

Сучасна охоронна діяльність, незважаючи на всю оснащеність новітніми технічними пристроями системи безпеки, поки зовсім не в змозі обійтися без штатної одиниці - охоронець. Саме його зусиллями, в кінцевому рахунку, здійснюється контроль доступу на об'єкт, що охороняється. Саме охоронець за допомогою засобів системи безпеки спостерігає і фіксує переміщення співробітників, що знаходиться під охороною установи, підприємства або організації. До того ж, в окремих випадках, охоронець ще й робочий час враховує. Звичайно, охорона не може поєднувати в собі абсолютно всі контролюючі та фіксують функції, але саме так, з точки зору підприємця, виглядає охоронець в ідеалі. При цьому сам, в найкращому варіанті, практично непомітний до такої міри, що співробітники, при нагоді, не в змозі скласти його словесний портрет.

Для них охоронець - хтось в уніформі. І все ж, для усунення впливу суто людського фактора, охоронна діяльність передбачає максимально можливе технічне оснащення системами по контроль доступу. Відповідна сигналізація та інші системи безпеки дозволяють автоматизувати багато функцій, які виконує охоронець і звести його дії до контролю над апаратурою.

При значних масштабах підприємства, що охороняється, для того щоб охорона була більш дієвою, використовується кілька тисяч, так званих точок доступу. Контроль доступу при цьому організований різними шляхами. Коли ж системи безпеки з контролю доступу встановлюються в невеликих офісах, то застосовується локальна схема з незначним числом точок доступу, для чого центральний пульт управління не потрібно. На практиці найчастіше встановлюють універсальну систему, при якій охоронець може здійснювати управління точками доступу за допомогою центральних пристроїв. Одночасно, в разі потреби, системи безпеки можуть працювати і в автономному режимі. Власне, вибирати систему з контролю доступу завжди слід з урахуванням побажань і завдань, поставлених замовником.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод