Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Система охорони, яку вибрати?

У деяких фантастичних фільмах, що відображають уявлення людей про щасливе майбутнє, персонажі йдуть з дому, навіть не розмірковуючи про те, щоб замкнути двері на ключ, а вже тим більше ставити його на сигналізацію. Це якнайкраще відображає одне з прагнень людини - зробити світ навколо безпечним. Або, хоча б, перетворити свій будинок в свою фортецю.

Деяким країнам вдалося домогтися вражаюче низький рівень злочинності, але більшість, як і раніше шукає найнадійніші способи, щоб забезпечити безпеку житла. Ми використовуємо послуги охорони, наймаючи сторожів і вдаючись до технічних засобів, щоб спокійно засинати і йти з дому, знаючи, що після повернення знайдемо все на своєму місці. Зараз практично кожен встановлює сигналізації на дачі, власному будинку або в квартирі.Способи охорони житла, як і інших стаціонарних об'єктів, багато в чому вдосконалилися з того часу, коли сподіватися можна було лише на сторожову собаку і охоронця. Ні, переваги, якими володіє фізична охорона, використовуються і зараз. Адже можна оснастити будинок самої останньої моделлю охоронної системи, але лише безпосередня присутність охоронця гарантує оперативну реакцію і швидке втручання - поки підкріплення буде їхати, він вже зможе вжити заходів.

Але технічні заходи безпеки зробили крок далеко вперед, в порівнянні зі своїми кустарними попередниками. Навіть зараз на багатьох городах можна знайти дивно пристосування - закріплені на нитці бляшані банки, хитро приховані серед грядок з овочами. Варто чужому зайти в город, і страшний гуркіт тут же сповістить всю округу, що у них завівся любитель до чужого врожаю. Страшно уявити, але раніше саме подібні сигнальні системи допомагали уберігати від злодіїв не тільки урожай, але і житло.

Зараз охорона об'єктів забезпечується куди більш сучасними методами. Надчутливі сигналізації аналізують навколишній простір відразу за багатьма параметрами. Вони можуть не тільки засікти рух об'єкта на великій площі, але реагують і на тепло людського тіла, і на багато інших фактів присутності. Це вам вже не японський співаючий підлогу - де, необачно наступивши на хитру мостину, можна розбудити весь будинок виробленими нею звуками.

Але і обійти таку пастку можна. А ось навчитися пересуватися, не рухаючись і не випромінювати тепло - навряд чи кому під силу. Потурбуйтеся про захист свого житла і спите спокійно.

Останнім великого поширення набули системи GSM охорони. Системи GSM сигналізації є охоронні системи, що складаються з приладу GSM-охорони і різних датчиків (охоронних, пожежних, витоку води, газу). Широке поширення цих обумовлено перш за все можливістю повідомлення власника об'єкта про будь-яких тривожних подіях за допомогою мобільного зв'язку. Крім цього, у систем GSM охорони є ще ряд переваг:
• Простота підключення, налаштування і експлуатації;
• Масштабованість і легка інтеграція в системи «розумного будинку»
• Відсутність необхідності використання кабелів і телефонних ліній;
• Можливість переносити окремі компоненти системи GSM охорони на нові місця, без будь-яких наслідків;
• Можливість нормального функціонування системи навіть при відключенні електрики;
• Можливість роботи в широкому діапазоні температур;

При виборі системи GSM охорони необхідно виходити з поставлених перед нею завдань. Залежно від нюансів конкретна конфігурації систем GSM охорони може забезпечуватися бездротовими датчиками для дачі або будь-якого іншого об'єкта може бути здатна до відстеження стану дверей і вікон, рухів в приміщеннях і т. Д. Природно, при виборі системи GSM охорони необхідно звертати увагу не тільки на комплектність, якість збірки окремих елементів, набору функцій, а також і на те хто буде встановлювати і обслуговувати дану систему. У фахівців Агентства Комплексної Безпеки дуже великий досвід у всіх цих питаннях.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод