Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Розумний будинок - розумна фортеця

На даний момент вже не раз і навіть не двічі піднімалася тема «Розумного будинку». При цьому такий будинок, як правило, асоціюється у нас з самостійним включенням світла, автоматизованої прибиранням і величезним безліччю різних пристосувань, створених для того, щоб зняти з жителів цього будинку будь-які домашні справи.

Але справа не тільки в автоматизації більшості процесів, але і в безпеці, в постійному контролі і стабільності всіх систем будинку. Питання безпеки для технологій «Розумного будинку» - це особлива тема. Справа в тому, що безпека тут на першому місці, як фактор, що дозволяє забезпечити максимум комфорту, що, власне, і є основною метою «розумного будинку».

Якщо раніше нас, бажаючих зберегти в будинку щось важливе, рятувала продаж сейфів та їх установка, то тепер до цього методу додалося ще й величезна кількість датчиків, постійно контролюють стан будинку. Таким чином, Ви не просто захищені, а й маєте можливість, їдучи далеко від будинку постійно залишатися в курсі того, що відбувається в ньому. Що ж стосується датчиків, то тут мова йде не тільки про камери спостереження і сигналізації, а й про те, що будинок буде самостійно контролювати тиск в трубах (на випадок прориву), температуру і задимленість будинку (на випадок пожежі), вологість (на випадок підтоплення) і т. д.

Виходить, що в такому будинку Ви перебуваєте в повній безпеці. Досить зручно і те, що Ви самі можете забезпечити свій будинок таким набором датчиків і сигналізацій. При цьому Ви маєте можливість визначити список систем моніторингу самостійно - в залежності від Ваших потреб і можливостей, а так само в залежності від пріоритетності тієї чи іншої проблеми. Також системи можуть без праці захистити Вас від шуму, забруднення повітря та інших незручностей, що приходять до нас ззовні, адже дія датчиків може поширюватися не тільки на внутрішні приміщення.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод