Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Відеоспостереження і системи безпеки

У сучасному ворожому світі, де цинізм і жорстокість змінюють кращі людські риси, безпека стає обов'язковою умовою життя. Кожен, по можливості, намагається захистити свою сім'ю і себе від посягань з боку недоброзичливців.

Відеоспостереження - це найбільший і технологічно складний блок, що складається, в свою чергу, з великої кількості локацій відеозйомки і контрольного пункту. Збірка системи відеоспостереження в обов'язковому порядку виконується фахівцями, які підберуть найкращі місця для розташування камер. Технічно відеотехніка дозволяють обирати як типові відеокамери, так і нові цифрові моделі.

Камери повинні мати гарний огляд і досить гарний кут огляду для зйомки віддалених об'єктів. Для вулиці і приміщень можуть використовуватися різні відеокамери. У приміщеннях ви зможете застосовувати камери з більш низькими технічними властивостями.

Контроль доступу є вагомою частиною системи безпеки. Контроль доступу може бути реалізований за рахунок легких рішень, так і за допомогою спеціалізованих систем, що роблять ідентифікацію за деякими фізіологічними особливостями людини (голос, відбиток пальця і ін.).

Система сповіщення в обов'язковому порядку взаємопов'язана з доступом, і включається в тому випадку, коли на периметр приватного домоволодіння або в апартаменти, відбувається безпосереднє впровадження чужих осіб. В цьому випадку охоронні системи негайно повідомляють про проникнення в відповідну охоронну організацію або в спеціальні правоохоронні органи. Вартість системи охорони залежить від її складності. Чим більше технологічна система, тим більше вартість. Однак, як правило, буває достатньо всього однієї відеокамери і сигналізаційного системи для охорони свого житла. Це більш підходить для квартир, що мають підхід виключно з одного боку.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод