Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Відеоспостереження і системи безпеки

У сучасному ворожому світі, де цинізм і жорстокість змінюють кращі людські риси, безпека стає обов'язковою умовою життя. Кожен, по можливості, намагається захистити свою сім'ю і себе від посягань з боку недоброзичливців.

Відеоспостереження - це найбільший і технологічно складний блок, що складається, в свою чергу, з великої кількості локацій відеозйомки і контрольного пункту. Збірка системи відеоспостереження в обов'язковому порядку виконується фахівцями, які підберуть найкращі місця для розташування камер. Технічно відеотехніка дозволяють обирати як типові відеокамери, так і нові цифрові моделі.

Камери повинні мати гарний огляд і досить гарний кут огляду для зйомки віддалених об'єктів. Для вулиці і приміщень можуть використовуватися різні відеокамери. У приміщеннях ви зможете застосовувати камери з більш низькими технічними властивостями.

Контроль доступу є вагомою частиною системи безпеки. Контроль доступу може бути реалізований за рахунок легких рішень, так і за допомогою спеціалізованих систем, що роблять ідентифікацію за деякими фізіологічними особливостями людини (голос, відбиток пальця і ін.).

Система сповіщення в обов'язковому порядку взаємопов'язана з доступом, і включається в тому випадку, коли на периметр приватного домоволодіння або в апартаменти, відбувається безпосереднє впровадження чужих осіб. В цьому випадку охоронні системи негайно повідомляють про проникнення в відповідну охоронну організацію або в спеціальні правоохоронні органи. Вартість системи охорони залежить від її складності. Чим більше технологічна система, тим більше вартість. Однак, як правило, буває достатньо всього однієї відеокамери і сигналізаційного системи для охорони свого житла. Це більш підходить для квартир, що мають підхід виключно з одного боку.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод