Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

IP відеоспостереження - переваги і особливості

Цифрова IP система, в основі якої знаходяться камери, що дозволяють здійснювати відеоспостереження, для передачі даних використовує особливі протоколи мережі.
IP відеоспостереження можна реалізувати на базі локальної обчислювальної мережі, або створити окрему структуру.

Перевагами є:
• Передача відеосигналу на великі відстані;
• Бездротова передача даних, або мінімальні сполучні лінії;
• Можливість нарощування системи, не змінюючи структуру кабельної мережі;
• Високоякісне зображення.

При передачі цифрового сигналу можуть з'явитися певні проблеми, які може вирішити конвектор, що перетворює і підсилює сигнал.
Передаючи IP сигнал, система може також зіткнутися з деякими труднощами, щодо нарощування, через обмеженість пропускної здатності в каналі зв'язку.
Однак і наявність високого дозволу у такого типу камер не стільки перевагу, скільки можливість обмежити різні системні параметри, такі як швидкість, з якою передаються дані.

Зовнішнє IP відеоспостереження.

Зовнішня установка також має свої особливості, такі як вибір відстані, на якому будуть знаходитися камери: до ста метрів або далі.

При необхідності установки обладнання на відстань до ста метрів, вам не буде потрібно додаткове обладнання. Однак якщо відстань буде більше, можуть виникнути труднощі, такі як необхідність в розміщенні по всій довжині вулиці IP-комутаторів на відстані ста метрів один від одного, а також блоків живлення і інших пристроїв комутаційного характеру.

Однак дану систему необхідно захищати від несприятливих погодних умов, таких як підвищена вологість, низькі температури та ін. Варто згадати і про те, що на блок живлення необхідно подавати напругу приблизно 220в. Буде величезною удачею, якщо з'явиться можливість підключення до розташованих поруч лініях електропередач. В іншому випадку, виникне необхідність самостійного проведення магістралі.

У даної системи існують свої нюанси в електропостачанні, такі як падіння напруги, що виведе з ладу всю систему спостереження.

За рахунок цього, зростає ціна за монтаж IP відеоспостереження. Однак, якщо довжина сполучних ліній невелика, то така проблема відпадає, оскільки з усього зовнішнього обладнання вам потрібно лише камера відеоспостереження.
Для того щоб встановити на вулиці камери, необхідно використовувати такі їх різновиди як поворотна, купольна і корпусні.

IP відеоспостереження та інтернет.

Організований доступ через інтернет є основним атрибутом в сучасній системі відеоспостереження. Для таких цілей відмінно підійде формат IP відеоспостереження. Завдяки сучасним технологіям до інтернету можна підключати як поодинокі камери, так і відеореєстратори і систему, яка була реалізована на базі персонального комп'ютера або відеосервера.
Який би спосіб підключення ви для себе не вибрали, існує головне обмеження по пропускній здатності каналів зв'язку. Для звичайних користувачів можна розглянути наступні канали підключення:
• провідний;
• бездротової.

За рахунок того, що через нього можна здійснювати передачу великого обсягу даних, кращим є перший варіант. Крім того, бездротова мережа може мати технічні та організаційні обмеження. Але, на жаль, навіть дротове з'єднання не може повністю вирішити існуючі проблеми.

Такі проблеми можуть виникнути як через низьку швидкості інтернету в вашому домі, відсутність деяких технічних можливостей обладнання і навіть проблем з кручений парою.

Однак варто зауважити, що ви не зіткнетеся з такими проблемами, якщо захочете організувати доступ для восьми камер до системи IP відеоспостереження. Але ось підключити десять і більше камер, стане для вас досить важким завданням, що ми і розглянули вище.

У такій ситуації вам доведеться вибрати щось одне, або високу швидкість переданих даних, або чіткість зображення. Перед тим, як приймати рішення використовувати інтернет канали, необхідно провести розрахунки виходячи з вимог до системи.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод