Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

GPS моніторинг транспорту

Моніторинг транспорту - система спостереження за автомобілем за допомогою спеціальних технічних засобів супутникової навігації та інших приладів. Використання моніторингу дозволяє розв'язати низку завдань логістики транспортних компаній. Крім того, GPS спостереження дуже важливий елемент забезпечення безпеки транспортних засобів, вантажів, людей.

При цьому перевізники вважають за краще користуватися системами GPS і ГЛОНАСС моніторингу. Але користуватися такою методикою може будь-який власник автомобіля. Сьогодні супутникові маяки можна виявити в будь-якому магазині електроніки. Завдяки чому моніторинг транспорту зазнає суттєвого спрощення.

Система моніторингу транспорту дає ряд незаперечних переваг. Ці переваги корисні як керівникам компаній, так і самим водіям. Керівництву корисно мати точні дані по всім машинам, які є в компанії. Фактично - це абсолютний контроль над транспортними витратами, можливість приймати миттєві рішення щодо зміни логістики, забезпечувати збереження транспортного засобу і вантажів.

Це інформація, необхідна для подальшого розвитку бізнесу. Судіть самі, якщо сировина буде доставлено невчасно, то бізнес може опинитися під загрозою. Те ж саме стосується поставок продукції. Угон транспортного засобу може поставити під загрозу план подальших поставок. Несвоєчасні поставки - зрив контракту і штрафні санкції. І не стільки страшні фінансові втрати, скільки репутаційні.

У чому моніторинг транспорту корисний водієві? Перш за все, це точне знання маршруту. На його GPS виводиться вся оперативна обстановка на дорозі. У разі ускладнень диспетчерська дасть команду на зміну маршруту. Тим самим ймовірність затримки зводиться до мінімуму. До того ж, система моніторингу транспорту дозволяє виявити автомобіль навіть в тому випадку, якщо його вкрали.

Залежно від технічного оснащення системи GPS моніторингу з її допомогою можна відправляти керуючі і технологічні команди на а / м, аж до примусової зупинки двигуна - після отримання сигналу про несанкціоноване використання автомобіля, диспетчер, за допомогою протиугінною функції системи, має можливість заглушити або заблокувати транспортний засіб і вислати озброєний екіпаж охорони. При цьому можливий, виїзд групи швидкого реагування для допомоги власнику автомобіля під час нападу на нього або іншої надзвичайної ситуації за сигналом «тривожної кнопки».

Як бачите, моніторинг транспорту - штука необхідна. Єдине питання, яку систему вибрати. Тут все залежить від потреб замовника. У будь-якому випадку, застосування методика супутникового моніторингу значно спростить контроль і знизить витрати.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод