Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Протикрадіжна система

Протикрадіжна система - це цілий комплекс обладнання, яке дозволяє захистити товар від крадіжки. При цьому обладнання самостійно повідомить охоронцеві або представникам магазину про пронос неоплаченого товару через касу. Протикрадіжна система - ефективний спосіб боротьби з дрібними і великими крадіжками, які приносять значний збиток власникам магазину, а також можуть позначатися на зарплати працівників.

Устаткування для запобігання крадіжок представлено цілою системою датчиків і інших компонентів, що працюють на радіочастотах або за принципом магнітної акустики. В асортименті компаній, що спеціалізуються на реалізації протикрадіжні обладнання, представлений широкий асортимент оглядових дзеркал, бирок, датчиків, стійок і знімачів, які необхідні для обслуговування антікражних системи.

Потрібно зауважити, що антікражние ворота підбираються залежно від ширини проходу. Найпотужніші ворота дозволяють розставляти стійки на відстані в 7,8 м один від одного. Деякі ворота оснащені лічильником відвідувачів та іншими системами для збору аналітичної інформації для маркетингового відділу компанії.

Радіочастотні ворота можуть бути оснащені звуковою або світловою сигналізацією. Види стійок зазвичай підбираються залежно від потоку покупців і ширини входу в магазин. Правильно встановлене обладнання дозволяє мінімізувати втрати від крадіжок, а також значно збільшити прибуток магазину.

Як правило, компанії, що займаються реалізацією протикрадіжного обладнання, проводять навчання персоналу магазину, демонструючи роботу захисної системи. Одночасно експерти надають послуги з ремонту протикрадіжних систем і їх обслуговування.

Затребуваність протикрадіжного обладнання

В даний час будь-який мережевий магазин або гіпермаркет оснащений протикрадіжних системою, тому обладнання є затребуваним на ринку роздрібних продажів. Протикрадіжна система має низку переваг:

1. Мінімізація ризиків і збільшення гарантованого прибутку.
2. Економія на охороні, коли замість людей запобіганням крадіжок займається автоматична система.
3. Можливість переведення магазину на систему самообслуговування, що дозволяє економити і на кількості продавців.

Однак при виборі компанії-постачальника необхідно враховувати ряд факторів, в тому числі досвід роботи фірми на ринку протикрадіжних систем. У зв'язку з розвитком сучасних технологій датчики і сигналізація регулярно удосконалюються, тому постачальник повинен контролювати своєчасне надходження інноваційних приладів в магазин.

Великі компанії працюють з перевіреними постачальниками, тому можна бути впевненим в якості обладнання. Для покупки та інсталяції антікражних системи необхідно звернутися за консультацією до фахівців, які проведуть необхідні розрахунки, щоб обладнання безперебійно функціонував тривалий період часу. Підбір протикрадіжних системи здійснюється з урахуванням фінансових можливостей замовника.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод