Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Двері в розумному будинку

Без двері неможливо уявити жоден будинок, адже цей елемент виконує охоронні функції, оберігаючи приміщення від вторгнення незваних гостей. Як і раніше, так і зараз, двері перекривають шлях в житло, але сучасна конструкція, встановлена в розумному будинку, являє собою справжнє диво інженерної думки. За зовнішніми ознаками двері в розумному будинку може не відрізнятися від класичних конструкцій: обробка і товщина може бути абсолютно різною в залежності від смаків господарів. Правда, якщо врахувати той факт, що перепиняє вхід елемент підключається до системи безпеки, то можна не приділяти особливу увагу товщині.

Елементи двері в розумному будинку:

• вибродатчики - б'ють на сполох при будь-якій спробі злому і проникнення;
• ручки - повинні відкриватися тільки за умови дотику до датчика, який розпізнає руки господарів;
• система відеоспостереження, яка передає інформацію через інтернет або по СМС про всіх, хто підходив до порога будинку;
• домофон, за допомогою якого зручно вести переговори з відвідувачами.

Замки в розумному будинку

Замок в розумному будинку повинен бути таким, щоб жоден зловмисник не міг розгадати його секрет. Всі знають, що механічні замки не можуть затримати надовго зломщиків, які здатні до будь-якої замковій щілині підібрати відмички. Відмінною перешкодою для злодіїв стане двері з відсутністю звичних замків. Розумна двері можуть відкриватися магнітною карткою, брелоком і навіть пальцями, за умови, що встановлений біометричний замок. Останній варіант ідеально підходить для тих, хто постійно втрачає ключі. Біометричний замок або «смартлок» може запам'ятовувати приблизно 30 відбитків пальців різних людей, тому в будинок можуть безперешкодно входити всі члени сім'ї.

Добре зарекомендували себе інфрачервоні замки, що відкриваються за допомогою спеціальних брелоків. Вручну теж можна відкрити, але замкову щілину непосвяченому людині знайти просто неможливо. Розумний замок можна запрограмувати таким чином, щоб він автоматично відкривався в певний час доби і знову замикався через який-небудь час. Крім цього, господар може дізнатися, скільки разів в день відкривався замок. Найдорожчі моделі здатні зв'язуватися з інтернету і приймати команди власників. Єдиним недоліком розумних замків є їх залежність від електрики, тому якщо будинок знеструмлений, то замикаючі пристрої будуть працювати рівно стільки, наскільки вистачить ємності у акумуляторів.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод