Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Автоматична пожежна сигналізація

Законом визначено, що будь-який технічний, спеціалізований чи виробничий об'єкт повинен мати пожежну сигналізацію, яка в екстрених випадках збереже безліч людських життів. Протипожежний захист складається з комплексу пристроїв пожежної сигналізації, які встановлені на певному об'єкті. Ключовою частиною захисту є АПС (автоматична пожежна сигналізація). Вона складається з численних елементів. Контроль за встановленням та обслуговуванням пожежної системи здійснюється з пожежного поста.

Встановлення пожежно-охоронної безпеки передбачає наступні дії:

Миттєве виявлення осередку займання;
Дієве оповіщення робочого персоналу пожежного поста про пожежу;
Ліквідація осередку займання на певному периметрі об'єкта;
Виявлення займання здійснюється за допомогою всіх існуючих компонентів системи. Йдеться про встановлені по всьому об'єкту датчики, які налаштовані на виявлення перших ознак займання.

Як же відбувається процес ліквідації пожежі?

Повідомлення у вигляді сигналу надходить на приймальний прилад, який миттєво реагує, і включаються системи оповіщення чергового персоналу про можливу пожежу. Крім введення в дію системи оповіщення, стартує і ліквідація пожежі, при цьому здійснюється відключення всього інженерного обладнання (електротехнічного, вентиляційного тощо).

Монтаж системи пожежної сигналізації представлена в таких технологічних виконаннях:

Неадресна система. Датчики-сповіщувачі такої системи пожежної безпеки підключені до загального шлейфа. Під час реагування датчика відтворюється загальний сигнал тривоги.
Адресна система. АПС цього типу працює за точними координатами виникнення пожежі та вчасно ліквідує осередок займання в певному периметрі.

Адресно-аналогова система – це найбільш інформативна і продумана пожежна сигналізація. Подібна пожежна сигналізація здійснює безперервне спостереження за станом будь-якого встановленого датчика. Це допомагає здійснити швидкий ремонт або заміну несправного датчика сповіщення, а також миттєво зафіксувати займання. Поріг чутливості в такій системі можна регулювати залежно від змінених умов на об'єкті, при цьому відключення від АПС не є обов'язковим.
АКБ є однією з фірм в Києві і ряді областей України, спрямованість якої полягає в проектуванні різних типів автоматичних систем пожежогасіння для технічних, спеціалізованих, виробничих об'єктів.

Проектування системи пожежної безпеки, а також її встановлення на різних об'єктах здійснюється комплексно з іншими системами безпеки. Об'єднання всіх цих систем створює оптимальні умови для усунення осередку займання, а також інших непередбачених подій. Такий комплекс вищезазначених систем допоможе зберегти не одне людське життя в разі пожежі.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод